Prekybos centras CUP: 2023-aisiais – lankytojų srautų rekordai, garsių prekių ženklų sugrįžimai

13 gruodis, 2023

Ikikalėdiniam laikotarpiui prasidėjus, Vilniaus centre įsikūręs prekybos centras CUP skaičiuoja rekordinius 2023-ųjų metų lankytojų srautus. Net ir palyginti su laikotarpiu iki pandemijos, kai kurių mėnesių rodikliai įvardijami įspūdingais. Augimą lydi ir į CUP verslo bendruomenę sugrįžę žinomi prekių ženklai. Savo verslo sėkme CUP ne tik džiaugiasi, bet dalijasi ir su bendruomene, įsitraukdama į prasmingus socialinius projektus.

„Nors kai kurie verslų veiklos rodikliai atspindi neigiamą geopolitinių įvykių poveikį, mes balandžio–rugsėjo mėnesiais skaičiavome rekordinius lankytojų srautus. Palyginti ne tik su praėjusiais keletu metų, bet ir su ikipandeminiais 2019-aisias, srautų rodikliai rodo stabilų augimą. Be abejo, tokius rezultatus didžiąja dalimi lėmė teisinga mūsų strategija, didelį dėmesį skiriant lauko terasų plėtrai, atnaujinant patalpas, vis labiau integruojantis į aktyvią Baltojo tilto zoną, vis geriau pažįstant savo lankytojus ir atliepiant jų poreikius“, – sako prekybos centro CUP vadovė Ona Nevinskienė.

O. Nevinskienė taip pat atkreipia dėmesį, kad geriems srautų rodikliams neigiamos įtakos neturėjo net ir šių metų balandžio pabaigoje renovacijos tikslu uždaryta prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvė, kuri neveikė beveik du mėnesius. 

Didėjo nuomininkų prekybos plotai, sugrįžo „Sportland“ ir „Triumph“.

Daugiau skaitykite čia


Prekybos centras CUP: 2023-aisiais – lankytojų srautų rekordai, garsių prekių ženklų sugrįžimai

Kiti pranešimai