Dovanų pakavimas

Vilniuje, PC CUP yra kelios dovanų parduotuvės, kurių darbuotojai gražiai ir greitai supakuos Jūsų dovanas. Dovanų pakavimas trunka tik kelias minutes.

4-ame CUP aukšte įsikūręs dovanų salonas ,,Dovanų pasaulis’’, kuriame galima rasti išskirtinių, prabangių interjero aksesuarų ir ypatingų dovanų. Galimas čia įsigytų dovanų pakavimas.

Pirmame prekybos centro CUP aukšte įsikūrusi jauki parduotuvė ,,Gėlės ir manufaktūra’’, kurioje galima rasti išskirtinių dovanų - retų, egzotinių gėlių vazonuose, gėlių dėžutėse,  gražių interjero detalių, mielų rankų darbo atvirukų, nedidelių dovanėlių moteriai ir vyrui. Čia išsirinktos ar kitur pirktos prekės gali būti gražiai, greitai ir profesionaliai supakuotos už tam tikrą kainą.

PC CUP įsikūrusioje dovanų parduotuvėje ,,Dovanų šalis’’ rasite platų pasirinkimą dovanų įvairiausioms progoms, didžiosioms metų šventėms, Valentino dienai, Boso dienai, Joninėms ir kitoms šventėms. Didelę dalį prekių sudaro personalizuotos dovanos, marškinėliai, džemperiai, puodeliai, raktų pakabukai su norimais užrašais, kitos smagios ir įdomios dovanos.