Automobilių remontas

Dauguma žmonių yra susidūrę su automobilio gedimo problemomis ir žino, kiek streso sukelia patikimų meistrų ir reikiamų detalių paieška, kiek brangaus laiko tam paaukojama. Pirkėjų patogumui Vilniuje, prekybos centre CUP veikia net du gerai žinomi autoservisai, kuriems drąsiai galite patikėti savo automobilių remontą - tai „Berautus“ ir „Restauto“ autoservisai. Palikę savo automobilį profesionaliems meistrams, patys tuo metu galėsite be rūpesčių leisti savo laiką prekybos centre CUP.

„Berautus“ servisas įsikūręs antrame prekybos centro CUP aukšte. Šiame servise dirba tik profesionalūs ir patyrę meistrai, tad jiems drąsiai galite patikėti savo automobilio priežiūrą. „Berautus“ atliekamos visos automobilių remonto paslaugos - kompiuterinė diagnostika, montuojami ir balansuojami ratai, pildomi ir remontuojami oro kondicionieriai ir kt., automobiliai ruošiami techninei apžiūrai. Kvalifikuoti „Berauto“ meistrai specializuojasi variklių ir greičių dėžių, važiuoklės, turbinų remonto, elektronikos darbų atlikime.

Darbams suteikiama garantija, o darbų kainos priklauso nuo konkretaus gedimo, remonto apimties ir reikiamų detalių.

„Restauto“ autoservisas veikia pirmame prekybos centro CUP aukšte. Čia profesionalūs meistrai kokybiškai atlieka įvairias remonto paslaugas europietiškiems, japoniškiems ir amerikietiškiems automobiliams, bendradarbiaudami su patikimais tiekėjais, klientų patogumui pasirūpina reikiamomis detalėmis. „Restauto“ autoservise atliekama diagnostika ir daugybė remonto darbų, pavyzdžiui, smulkūs kėbulo remonto darbai, duslintuvų, žibintų, bamperių remontas, padangų montavimas ar tepalų keitimas, variklio remontas, elektros darbai ir automobilio paruošimas techninei apžiūrai.