Reklama

Apie CUP<br>prekybos centrą

Apie CUP
prekybos centrą

Įsikūręs sostinės centre prie Žaliojo ir Baltojo tiltų, verslo centrų, didžiųjų bankų ir viešbučių apsuptyje, prekybos centras CUP yra puikioje lokacijoje, nuo kurios vos keli šimtai metrų iki senamiesčio ir Gedimino prospekto. 26 000 kv. m komercinėje erdvėje veikia daugiau nei 160 prekybos ir 40 paslaugų teikimo vietų, 20 kavinių ir restoranų bei 12 lauko terasų su vaizdu į įspūdingą Vilniaus senamiestį.

Kodėl verta<br>reklamuotis CUP

Kodėl verta
reklamuotis CUP

Metinis lankytojų srautas – apie 5,50 mln., o vidutiniškai per dieną apsilanko apie 15 150 žmonių. Ypač aktyvaus lankytojų srauto sulaukiama šiltuoju metų laiku dėl prekybos centre įsikūrusių lauko terasų bei iš Baltojo tilto sporto ir laisvalaikio zonos. Prekybos centre organizuojami renginiai, kurių metu lankytojų srautas padidėja iki 21 tūkst. lankytojų per dieną. Dėl šalia esančių verslo centrų, didelę prekybos centro lankytojų dalį sudaro verslo segmento klientai. 

CUP prekybos centre lanksčiai derinamos tradicinės reklamos vietos, palankiai žiūrima į netradicinės reklamos formas bei kūrybines, inovatyvias idėjas.