Drabužių valymas

Vilniuje, prekybos centre CUP veikia dvi skirtingos drabužių valymo paslaugos - valykla "Paulini" ir savitarnos skalbykla "Speed Queen". 

PC CUP 4-ame aukšte veikianti savitarnos skalbykla "Speed Queen" yra visiškai automatizuota, klientai patys gali skalbtis ir džiovintis savo skalbinius. Skalbimo priemonėmis rūpintis nereikia, kadangi reikiamas kiekis skalbiklio, minkštiklio ir dezinfekanto skalbimo metu automatiškai įpilamas į skalbimo mašiną. Atsižvelgiant į tai, kad yra nemažai alergiškų žmonių, kurie naudoja tik jiems tinkančius skalbiklius, savitarnos skalbykloje "Speed Queen" yra kelios skalbimo mašinos, kuriose galima skalbti su savo atsineštomis skalbimo priemonėmis. Šioje skalbykloje yra itin didelės talpos skalbimo ir džiovinimo mašinų, kuriose patogu išsiskalbti ir išsidžiovinti didelius daiktus. "Speed Queen" skalbykloje veikia mokėjimo aparatas, kuriame galima atsiskaityti kortele, grynaisiais pinigais ar telefonu. 

 4-ame CUP aukšte veikia ir "Paulini" valykla, kuri nepriekaištingai rūpinasi drabužių švara. "Paulini" valykla didžiuojasi turinti patyrusius darbuotojus, modernią ir našią profesionalią drabužių valymo ir priežiūros įrangą, ir veiksmingas valymo priemones, kurių daugelis yra ekologiškos. Valykloje atliekamas sausas cheminis valymas - skalbimas, lyginimas, tekstilės gaminių priežiūra, avalynės ir galanterijos gaminių valymas ir impregnavimas, darbo rūbų valymas. Skubių užsakymų metu rūbai išvalomi per 24 valandas.