Drabužių taisymas

Vilniaus prekybos centro CUP ketvirtame aukšte veikia drabužių siuvykla „Linos Artelė“. Kvalifikuoti siuvyklos meistrai gali pasiūti ar pataisyti bet kokį drabužį, užuolaidas ar patalynę. 

Siuvykloje „Linos Artelė“ naudojama profesionali įranga ir kokybiškos medžiagos, o dirbantys specialistai - aukštos kvalifikacijos profesionalai. Prieš taisant paltą, striukę ar švarką, patyrę darbuotojai patars, kurioje vietoje, kokiu būdu tai daryti, kad drabužis atrodytų kaip naujas. Galima sutrumpinti ar susiaurinti striukės ar palto rankoves, net jei tai atrodo sudėtinga. „Linos Artelė“ siuvykloje taisomi ir odiniai drabužiai - striukės, paltai, kelnės, sijonai, taisomi įvairūs jų defektai, atliekamas siaurinimas, trumpinimas, lopymas, pamušalo keitimas, užtrauktukų siuvimas. Dažnai susidėvi  kišenės, atliekamas jų taisymas ar keitimas. Jeigu nusipirkote drabužį, kurio norėjote, bet jį reikia truputį patobulinti, sumažinti ar patrumpinti, siuvyklos meistrai jums padės. Gal norite pataisyti senamadišką drabužį  ir prikelti jį naujam gyvenimui? „Linos Artelė“ siuvyklos meistrai gali padėti Jums tai įgyvendinti. Arba gali būti, kad spintoj guli nedėvimas rūbas iš brangios ir kokybiškos medžiagos, tokiu atveju galima pagalvoti, kaip galima būtų jį pataisyti, kad jis taptų mėgstamu dėvėti. 

„Linos Artelė“ siuvykloje taisomos ir užuolaidos, esant defektams arba esant poreikiui jas labiau pritaikyti prie namų interjero. Gali būti taisomi patalynės užvalkalai, jeigu jie neatitinka patalynės išmatavimų ar turi defektų. Drabužių taisymo kainos priklauso nuo taisymo sudėtingumo ir įdėto darbo.