Papuošalų taisyklos

Ar prekybos centre CUP yra papuošalų taisykla?

Prekybos centre veikia papuošalų taisykla „Valma", teikianti greitas, kruopščias ir kokybiškas aksesuarų taisymo paslaugas.

Prekybos centre CUP, įsikūrusiame Vilniuje, ne tik kuriami, gaminami, graviruojami ar parduodami juvelyriniai dirbiniai, bet taip pat jie yra taisomi juvelyrinių dirbinių dirbtuvėje-lombarde „Valma". Papuošalų taisykloje „Valma" teikiamos tokios paslaugos kaip papuošalų graviravimas (ant metalo ar stiklo), litavimas, įvairių žiedų didinimas ir mažinimas, jų lyginimas, juvelyrinių dirbinių atnaujinimas ir poliravimas, akmenukų įstatymas, papuošalų užsegimų keitimas. Aksesuarų taisymas čia trunka priklausomai nuo jūsų norimos paslaugos. Taip pat prekybos vietoje teikiamos lombardo paslaugos, papuošalų svėrimas ir tikrinimas, kurių kaina priklauso nuo gaminio svorio. „Valma" laukiami visi klausimų apie papuošalus, jų vertę, taisymo galimybes ir kitus niuansus turintys klientai, kuriems konsultaciją suteiks vietoje dirbantys specialistai. Adresu Upės gatvė 9 „Valma" dirbantys specialistai taip pat užtikrins, kad jums brangūs papuošalai kuo greičiau atgautų pirminį grožį ir toliau džiugintų bei puoštų. Kruopščiai ir kokybiškai atliktos papuošalų taisymo paslaugos leis išsaugoti itin pamėgtus aksesuarus ir toliau mėgautis maloniais jų teikiamais prisiminimais.

Pirmame prekybos centro CUP aukšte priešais „Maxima" kasas veikianti papuošalų taisykla „Valma" dirba nuo pirmadienio iki penktadienio 10:00 - 22:00, šeštadieniais 10:00 - 20:00, o sekmadieniais vietos darbo laikas prasideda 10:00 ir baigiasi 19:00 valandą.