Ar prekybos centre CUP galima atsispausdinti dokumentus?

Prekybos centre CUP yra teikiama dokumentų spausdinimo paslauga. Galima rinktis iš A3 ir A4 formatų paprasto ir spalvoto spausdinimo būdų.

Ar prekybos centre CUP teikiamos dokumentų kopijavimo paslaugos?

Prekybos centre CUP yra teikiama dokumentų kopijavimo paslauga. Galima rinktis iš A3 ir A4 formatų paprasto ir spalvoto kopijavimo būdų.

Reikalinga skubi svarbaus dokumento kopija ar mokslo darbų spausdinimas? Dailės būreliui būtina akvarelė ar drobė ant kartono? Visa tai rasite apsilankę kanceliarinių prekių parduotuvėje Upės g. 9, Vilniuje. Greitos ir kokybiškos spaudos paslaugos bei platus kanceliarinių prekių asortimentas PC CUP „Pinokis" parduotuvėje, leis sutaupyti laiką, džiugins maloniu aptarnavimu bei aukšta paslaugų kokybe. Prekybos centre CUP veikia kanceliarinių prekių parduotuvė „Pinokis", kurioje paprasto kopijavimo ir spausdinimo paslaugos kaina A3 formatu yra 0,30 €, o A4 - 0,15 €. Spalvotas kopijavimas ir spausdinimas A3 formatu kainuoja 1,40 €, A4 - 0,70 €. Apsilankę prekybos centre CUP turėsite galimybę pasinaudoti čia teikiama įrišimo paslauga, kurios kaina varijuoja nuo norimų įrišti puslapių skaičiaus ir medžiagų kainos. Parduotuvėje taip pat teikiamos laminavimo ir spalvoto skenavimo A4 formatu paslaugos. A1 ir didesnių formatų spausdinimas prekybos centre nėra vykdomas. Plačiau apie visas prekes ir paslaugas, atliekamas „Pinokis", galite sužinoti internetu www.alma.lt.