Interjero prekių parduotuvės suteiks įkvėpimo ir galimybę susikurti savo svajonių namus, darbo ar bet kokią kitą jums svarbią erdvę.

Kokybiškos ir naujausias interjero tendencijas atitinkančios, stilingos detalės: veidrodžiai, nuotraukų rėmeliai, žvakidės, sieniniai laikrodžiai, namų tekstilė, dekoracijos bei daugelis kitų prekių laukia prekybos centro CUP interjero aksesuarų parduotuvėse. Ne tik vietoje esančią prekių ekspoziciją apžiūrėti, bet ir internetu pateiktus užsakymus atsiimti galima „Pigu.lt” parduotuvėje ir atsiėmimo punkte, veikiančiame PC CUP, tai užtikrina dar didesnę prekių įvairovę. Ir namams, ir laukui dekoruoti tinkamos išskirtinės interjero detalės, platus asortimentas pasitarnaus visiems norintiems kardinaliai pakeisti aplinką, atsinaujinti namus, suteikti jiems jaukumo, svajojantiems apie lengvą interjero pagyvinimą, ieškantiems tinkamų akcentų, norintiems pasisemti namų dekoravimo idėjų. Išsirinkus norimas prekes liks tik mėgautis maloniu idėjų įgyvendinimo ir namų atnaujinimo procesu.

Kokios interjero prekių parduotuvės yra CUP prekybos centre?

Prekybos centre CUP, Vilniuje, interjero prekių įsigyti galima: „Dovanų pasaulis”, „Gėlės ir manufaktūra”, „Pegasas”, „Pepco”, „Pigu.lt” ir „Žana”.

Kodėl verta rinktis fizines interjero prekių parduotuves?

Apsilankymas interjero prekių savo asortimente turinčiose parduotuvėse ir galimybė iš arti apžiūrėti, paliesti dominančias interjero detales padės aiškiau suprasti ar daiktai derės jūsų namuose, ar papildys namų stilistiką, atitiks jūsų lūkesčius. Vizitas į fizines parduotuves taip pat leis patiems įsitikinti interjero aksesuarų funkcionalumu ir kokybe.