Vilniuje, Prekybos centre CUP galima rasti ,,Crustum’’ kepyklėlę. ,,Crustum’’. Pirmoji ,,Crustum’’ kepyklėlė duris atvėrė dar 2009 m. Siekdami užtikrinti gerą kepinių skonį ir kokybę, kepyklėlės meistrai naudoja tik šviežius ir kokybiškus maisto produktus. Kepėjai, konditeriai ir duonkepiai nuolat tobulina receptus ir ieško naujų, kad galėtų nudžiuginti klientus naujais kepiniais, desertais ir duonomis. Visose ,,Crustum’’ kepyklėlėse nuo pačio ryto kvepia kepamos įvairiausios šviežios bandelės ir skrudinama kava, kurią ruošia profesionalūs baristos. Kepyklėlės kavinukėje visada smagu išgerti kavos su šviežia bandele, papusryčiauti ar užkąsti dienos bėgyje. Čia gaminami maistingi ir gurmaniški užkandžiai su italų, prancūzų ar azijiečių virtuvės skonio užuomina. Tai įvairūs sumuštiniai, kibinai, kruasanai su įdaru, azijietiški suktinukai su vištiena ar daržovėmis, itališkos bandelės, prancūziški kišai. 

Kepyklėlėje ,,Crustum’’ kepama net  kelių rūšių duona. Tai juoda duona su kmynais, sumuštinių duonelės su morkomis ir linų sėmenimis, burgerių bandelės, itališka duona, prancūziškas batonas, veganiška duona be mielių ir cukraus. 

Kepyklėlės ,,Crustum’’ meistrai kepa įvairiausius desertinius gaminius, tortus, kuriuos galima užsisakyti savo  šventei. Užsakymai atsiėmimui paruošiami anksčiausiai per 24 valandas nuo pateikimo. 

Kepyklėlė ,,Crustum’’ siūlo kepinių pristatymą į namus ar biurą. Galima rinktis iš trijų skirtingų dydžių maisto gaminių rinkinių pusryčiams, priešpiečiams ir ypatingoms progoms. Kepyklėlę ,,Crustum’’ rasite PC CUP, Upės g., Vilniuje.