Apie mus

/Apie-mus-1_1200x1200

Apie prekybos centrą CUP

Prekybos centras CUP savo istoriją skaičiuoja nuo 1974 metų. 2003 metais jis buvo moderniai rekonstruotas – pritaikytas ne tik prekybai, bet ir renginiams bei įvairaus pobūdžio pramogoms. Nuo to laiko prekybos centras buvo atnaujintas dar kelis kartus (paskutinė renovacija įvyko 2024 metais), siekiant užtikrinti patogumą lankytojams. Įsikūręs sostinės centre prie Žaliojo ir Baltojo tiltų, verslo centrų, didžiųjų bankų ir viešbučių apsuptyje, prekybos centras CUP yra puikioje lokacijoje, nuo kurios vos keli šimtai metrų iki senamiesčio ir Gedimino prospekto. 

Prekybos centro CUP erdvėje veikia daugiau nei 160 prekybos ir paslaugų teikimo vietų, 20 kavinių ir restoranų bei 12 lauko terasų su vaizdu į įspūdingą Vilniaus senamiestį. Lankytojų patogumui įrengta 350 vietų antžeminė automobilių stovėjimo aikštelė, taip pat įrengtos parkavimosi vietos dviračiams. Čia patogu apsipirkti, susitikti su verslo partneriais ar draugais ir smagiai praleisti laiką.


/Apie_mus_Panorama4_1
/Apie_mus_Panorama4_2
/Apie_mus_Panorama4_3

Įspūdingi senamiesčio vaizdai

Prekybos centre CUP yra 20 kavinių ir restoranų bei 12 lauko terasų su vaizdu į įspūdingą Vilniaus senamiestį. Pirmame, trečiame, penktame ir šeštame aukštuose įsikūrusiose terasose smagu susitikti puodeliui kavos, pasimėgauti gardžiais patiekalais, pasigėrėti įspūdingais senamiesčio vaizdais ar pasimėgauti Neries upės tėkme. Lauko terasos pradeda veikti pavasarį atšilus orams ir džiugina lankytojus iki pat rudens vidurio.

cup_upcity_apie_mus_nuotrauka1
cup_upcity_apie_mus_nuotrauka2
cup_upcity_apie_mus_nuotrauka3
cup_upcity_apie_mus_nuotrauka4
cup_upcity_apie_mus_nuotrauka5
cup_upcity_apie_mus_nuotrauka6
cup_upcity_apie_mus_nuotrauka7
cup_upcity_apie_mus_nuotrauka8
cup_upcity_apie_mus_nuotrauka9
cup_upcity_apie_mus_nuotrauka10
cup_upcity_apie_mus_nuotrauka11

CUP verslo centras UpCity

Atsižvelgiant į nuolatinį verslo centrų poreikio augimą, Vilniaus miesto centre iškils 7.300 kv. m. ploto CUP verslo centras pavadinimu UpCity. Tai bus šešių aukštų pastatas su požemine automobilių stovėjimo aikštele ir terasa. Naujas verslo centras atitiks A+ energinio naudingumo pastatams keliamus reikalavimus. UpCity verslo centras bus matomas iš miesto centro ir senamiesčio. Investicijos į šį projektą siekia 10 mln. Eur. Daugiau informacijos apie UpCity projektą:

www.upcity.lt

Spauda apie mus