Parodos atidaryme dalyvavusi Donalda Meiželytė pasidalijo prisiminimu iš studijų laikų ir atsiprašė

15 gegužė, 2024

Trečiadienį, CUP terasoje, vilniečiams pristatyta unikali nuotraukų paroda. 50 metų sukaktį švenčiantis prekybos centras menininkų atkurtuose istoriniuose kadruose atgijo naujai – atskleisdamas Vilniaus centrinio verslo rajono virsmą. Susirinkusiems svečiams apie sostinės kūrimosi užkulisius pasakojo žinomas istorikas, profesorius Alfredas Bumblauskas.

Prekybos centras menkai urbanizacijos paliestame dešiniajame Neries krante – tokią netikėtą naujojo Vilniaus viziją praėjusio amžiaus septintajame dešimtmetyje nupiešė architektai broliai Nasvyčiai. Šiandien aktyviame verslo rajone pastatą supa dangoraižiai, o pramogų ir laisvalaikio zonos vasarą tampa pagrindiniu miesto traukos objektu.

Prekybos centrui jau beveik dvidešimt metų vadovaujanti Ona Nevinskienė kalbėdama apie ilgaamžiškumą akcentavo gebėjimo prisitaikyti prie besikeičiančių vilniečių poreikių svarbą. „Per pusę amžiaus prekybos centras išgyveno be galo daug pokyčių ir tapo neišvengiama miesto centro dalimi, pro mus visi praeina, visi užsuka, dešinysis Neries krantas atrodo nebeįsivaizduojamas be prekybos centro ir mes džiaugiamės būdami centrinio verslo rajono dalimi“, – sakė O. Nevinskienė.

Renginio metu savo prisiminimais apie prekybos centrą pasidalijo ir Vilniaus miesto vicemerė Donalda Meiželytė. „Visąlaik prie prekybos centro augo gražiausios alyvos visame Vilniuje, o studijų metais kartu su draugėmis vėlai vakare atvažiuodavome nusiskinti alyvos šakų. Labai atsiprašau už tai, bet jos buvo be galo gražios, o prisiminimai ir jų kvapas išliko visam gyvenimui“, – asmenine istorija dalijosi D. Meiželytė.

Daugiau skaitykite čia:

Kiti pranešimai