„Maxima LT“: partnerystė su PC „Europa“ buvo banguota, atėjo laikas ją pabaigti

09 lapkritis, 2023

Lapkričio 26-oji yra paskutinė „Maximos“ darbo diena „Europoje“, vėliau prasidės ilgamečio nuomininko išsikraustymo ir patalpų naujajam perdavimo procesas. Prieš pat kalėdinės prekybos laikotarpį besibaigianti partnerystė, rodos, nevisiškai atitiko „Maximos“ vadovybės lūkesčius.

J. Bivainytė: kviečiame į CUP

Anot Jolantos Bivainytės, „Maxima LT“ generalinės direktorės, tenka pripažinti, kad įmonės partnerystė su PC „Europa“ buvo labai banguota ir nebuvo tokia, kokios galima tikėtis iš ilgamečio partnerio.

„Atėjo laikas šią partnerystę pabaigti, todėl, pasibaigus nuomos terminui, „Europoje“ veikusią savo parduotuvę uždarysime ir klientus, kurie vertina ir mėgsta mūsų asortimentą, pakviesime keliauti į visai šalia CUP esančią „Maximos“ parduotuvę“, – VŽ sako J. Bivainytė.

Vis dar „Europoje“ veikianti „Maxima XX“ pačios prekybininkės apibūdinama kaip maža ir patogi parduotuvė, kurioje galima rasti reikalingiausių produktų ir nusipirkti jų greitai ir lengvai. Čia siūloma 10.000 įvairių pavadinimų maisto produktų ir pramoninių prekių, galima įsigyti mėsos, paukštienos, žuvų gaminių, duonos, pieno produktų, įvairių salotų, mišrainių, grilyje iškeptų gaminių, tortų, pyragaičių ir kitų prekių.

Kviesdama į „Maximos“ parduotuvę CUP, visiškai šalia esantį prekybos centrą, J. Bivainytė pažymi, kad ši parduotuvė vasarą buvo atnaujinta, tapo daug erdvesnė, turi kitų pranašumų, pavyzdžiui, patogią parkavimo aikštelę, ir yra labai mėgstama čia gyvenančių, dirbančių ar prie Baltojo tilto pramogaujančių vilniečių.

Daugiau skaitykite čia

Kiti pranešimai