Gimtadienio sveikinimas sostinei – 3D vaizdo projekcija miesto centre

26 sausis, 2023

„Būdami įsikūrę pačioje Vilniaus širdyje, stebime sparčiai besikeičiantį Vilniaus centrinį verslo rajoną, džiaugiamės jo jaunatviškumu. Manau, tai puikiai perteikia ir L. Urniežiaus sukurtas sostinei skirtas gimtadienio sveikinimas – 3D vaizdo projekcija. Prekybos centro linkėjimas Vilniui – puoselėjant geriausias savo tradicijas ir toliau būti jaukiu, moderniu ir kartu įdomiu, spalvingu europietišku miestu tiek čia gyvenantiems žmonėms, tiek jo svečiams“, – sako prekybos centro CUP vadovė Ona Nevinskienė. 

Sostinės gimtadieniui skirtos vaizdo projekcijos autoriaus L. Urniežio teigimu, kūrinio pagrindas yra noras pasveikinti Vilnių su gimtadieniu, o centrinę temą papildo ir šiomis dienomis vykstančio Vilniaus šviesų festivalio aplinka.

„Naudojome įvairiausias kompiliacijas su žinomiausiais miesto simboliais, pastatais, įskaitant sostinės jubiliejinių metų logotipo elementus, jų transformacijas. Sukūrėme kelias scenas, kuriose visi sostinei svarbūs pastatai sujungiami į vieną vietą. Be to, gimtadienio šventė – tai spalvos, kurios atspindi gyvenimo spalvingumą, todėl pasirinkome spalvingą animaciją, įvedėme poparto elementų. Siekėme, kad nebūtų jokios komercijos, o vien tik spalvų ir geros nuotaikos užtaisas“, – pasakoja menininkas.

Daugiau skatykite čia


Kiti pranešimai