Socialinė atsakomybė

Su pandemija kovojančių medikų saugumui

COVID pandemijos pradžioje rūpinomės apsaugoti ne tik save ir savo klientus, bet ir pandemijos fronte kovojančius, kitų žmonių gyvybes gelbstinčius, sunkius ligonius gydančius medikus. Būdami Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) nariais, prisijungėme prie šios verslo organizacijos iniciatyvos. Jungtiniam LNTPA projektui CUP skyrė 10 tūkst. eurų medikams skirtoms apsaugos priemonėms įsigyti ir pargabenti. Prisidėjome prie prasmingo veiksmo, kuris padėjo aprūpinti medikus 100 tūkst. respiratorių, 15 tūkst. apsauginių akinių ir dešimtimis tūkstančių kitų apsaugos priemonių.

Gyvybėms gelbėti ligoninėse

Pandemijos metu atsižvelgėme į profesinius medikų iššūkius bei ligoninių poreikius, trūkstant profesionalios gydymo įrangos. 2020 metų gruodį CUP prekybos centras skyrė 20 tūkst. eurų paramą prezidento Valdo Adamkaus įsteigtam ir globojamam VšĮ Gydymo įstaigų paramos fondui. Lėšos panaudotos reikalingiausiai medicininei įrangai įgyti – nupirkti multifunkciniai paciento būklės stebėjimo monitoriai ir didelio srauto deguonies terapijos aparatai VšĮ Vilniaus miesto klinikinei ligoninei.

Sveikatai palaikyti, gyvenimo naštai palengvinti

Po CUP stogu veikiantis Nacionalinio kraujo centro (NKC) padalinys per metus sulaukia apie 15 tūkst. žmonių, norinčių tapti kraujo donorais. Tai pats didžiausias donorystės vieno padalinio srautas, palyginti su kitais šios organizacijos padaliniais. 2021 metais čia apsilankė 14997 asmenys, kurie net 12663 kartų davė kraujo.

Ne vienerius metus esame Rimanto Kaukėno labdaros ir paramos fondo organizuojamo labdaringo krepšinio turnyro 3×3 rėmėjai. Vardu „Už pergalę gyventi“ žinomas turnyras, kuriame susirungia žinomi sportininkai, vyksta prie Baltojo tilto esančiame aikštyne. Tai renginys, skirtas onkologinėmis ligomis sergančių vaikų ir jų artimųjų naštai palengvinti, stiprybei palaikyti ir vilčiai suteikti.

Stokojantiems 

Bendradarbiaujame su labdaros ir paramos fondu „Maisto bankas“, kurio tikslas – kovoti su maisto švaistymu, skatinti visuomenės solidarumą ir pilietiškumą, maistu padėti stokojantiems. Dalyvaujame šio fondo organizuojamose akcijose, kurių metu pirkėjai kviečiami nupirkti maisto produktų tiems, kurie neišgali nusipirkti pakankamai maisto.

Ukrainai

Solidarizuojamės su Ukrainos gynėjais. Savo palaikymą ukrainiečiams išreiškėme, skirdami 30 tūkst. eurų tikslinę paramą Lietuvos Raudonajam Kryžiui. Šiai patyrusiai, žmonių gyvybes ir orumą saugančiai, nelaimių metu gelbstinčiai organizacijai taip pat perdavėme Ukrainai skirtų 530 pledų.