Akinių gamyba ir remontas

Vilniuje, prekybos centre CUP dirba akinių centrai „Mūsų optika“ ir „Optio“ optika, kurie taip pat teikia akinių remonto paslaugas. „Mūsų optika“ įsikūrusi ketvirtame prekybos centro CUP aukšte, o „Optio“ optika - trečiame aukšte.

„Mūsų optika“ salone atliekama greita akinių gamyba ir remontas. Akinius nešiojančiam žmogui be galo svarbu, kad akinių remontas arba naujų akinių gamyba truktų kuo trumpiau, todėl džiugu, kad šiame akinių remonto centre akinius galiu pagaminti per vieną dieną. Akinių kainos - nuo 12€, akinių su pilna komplektacija kaina - nuo 26€, be to, taikomos įvairios nuolaidos. Specialistai patikrina regėjimą ir parenka akinius ar kontaktinius lęšius pagal kiekvieno individualius poreikius, dirbama tik su novatoriškiausiais lęšių gamintojais. Be to, „Mūsų optika“ salone yra didelis pasirinkimas akinių rėmelių ir saulės akinių.

„Optio“ optikoje atliekamas akinių taisymas ir remontas, akių patikra, akinių lęšių parinkimas, didelis akinių rėmelių ir saulės akinių pasirinkimas. Paslaugų ir prekių kainos „Optio“ optikoje yra prieinamos visiems, kokybiškus akinius čia galima įsigyti itin geromis kainomis, vykdomos socialinės atsakomybės programos vaikams, mokytojams ir dėstytojams, medikams ir senjorams, taikomos įvairios nuolaidos.