Gražiausios filmų dainos ir istorijos

Gražiausios filmų dainos ir istorijos

PIRKTI BILIETĄ

2022 m. birželio 16 d. 20.00 val. naujame miesto festivalyje„Upės terasoje” (PC CUP, 5-ame aukšte, Upės g. 9) talentingi kino ir teatro aktoriai, dainininkai Lina Rastokaitė ir Jokūbas Bareikis pristatys naują, gyvo garso muzikinę programą, kurios metu skambės gražiausi populiariausių Holivudo filmų muzikos kūriniai. Programos metu atlikėjai pasidalins įdomiausiais faktais iš kino istorijos.

Šis koncertas skirtas visiems, išsiilgusiems gyvo, kokybiško, be galo energingo ir pozityvaus muzikinio pasirodymo! Koncerte klausytojų laukia: profesionalus muzikinių kūrinių atlikimas, nepriekaištingas aktorinis meistriškumas, įdomiai ir interaktyviai pateikti kino muzikos istorijos faktai.

Koncerte skambės Merlyn Monroe, Eltono Johno, Adelės, Lady Gagos, Stingo ir kitų atlikėjų dainos iš tokių filmų kaip „Liūtas Karalius", „Taip gimė žvaigždė", „Rokis", „Graži moteris", „Džeimsas Bondas“, „Jėzus Kristus Superžvaigždė“ ar „Ledo šalis“.

Kino muzikos pradžia laikomas XIX a. 9 dešimtmetis, kai buvo išrasta pirmoji kamera. Tai ir yra šio koncerto kelionės pradžia. Koncerto metu bus keliaujama dešimtmečiais, į laikus, kuomet karaliavo Čarlis Čaplinas ir nebylusis kinas, į laikus, kai atsirado vaidybinis kinas ir, žinoma, daugiausia dėmesio bus skirta jo didenybei - ponui Holivudui.

„Nėra jokios evoliucijos istorijos. Yra tik gyvūnų sąrašas, kuriems Chuckas Norrisas leido gyventi“.

Scenoje: Lina Rastokaitė – vokalas, Jokūbas Bareikis - vokalas, gitara, Kostas Balčiūnas – gitara, Martynas Garbačas - bosinė gitara, Mindaugas Stundžia – perkusija, Vytis Smolskas – klavišiniai.

Į koncertą kviečia „Geros muzikos ekspertai“.

Bilietus platina kakava.lt ir 1 val. iki koncerto pradžios prie įėjimo.

Daugiau informacijos: www.bardai.lt

Renginyje gali būti filmuojama ir fotografuojama.

Other events

Past event
DJ Dee

DJ Dee