Žiedai - tai aksesuarai pagyvinantys bet kokį įvaizdį, pabrėžiantys kiekvieno išskirtinumą ir grožį. Išskirtinio dizaino, unikalius papuošalus galite įsigyti Vilniuje, prekybos centro CUP parduotuvėse. Aukso, sidabro, puošti brangakmeniais, vienetiniai, išskirtiniai, unikalūs ar visai paprasti, minimalistiniai, masyvūs, išraiškingi, ar smulkūs ir beveik nepastebimi žiedai - toks platus papuošalų pasirinkimas užtikrins, kad kiekvienas lankytojas ras jo skonį labiausiai atitinkančius žiedus. Nuo bižuterinių žiedų iki prabangių, deimantais inkrustuotų, papuošalų, įvairus aksesuarų spektras lauks prekybos centro lankytojų. Tinkamai parinktas, priderintas aksesuaras išpildys jūsų svajones, o ypatingą progą pavers dar didesne švente. Prekybos centro papuošalų parduotuvių asortimente Lietuvos ir užsienio gamintojų kurti žiedai, tinkantys tiek vyrams, tiek moterims, specialios, išskirtinės vestuvinių, sužadėtuvių žiedų kolekcijos, aksesuarai atspindintys šiuolaikines papuošalų madų tendencijas. 

Žiedų parduotuvė, tai vieta, kurioje galite atsipalaiduoti, nes čia dirbančios konsultantės pasirūpins viskuo už jus, suteiks informaciją apie dominančius papuošalus, patars ir padės išsirinkti labiausiai jūsų lūkesčius išpildančius žiedus. Kiekvienas klientas, apsilankęs prekybos centre, suteiks sau šansą atrasti būtent jam skirtą papuošalą ir pasitelkęs jo pagalbą sukurs unikalų, savitą stiliaus derinį. 

Kokios žiedų parduotuvės yra prekybos centre CUP?

Žiedų įsigyti galima šiose PC CUP parduotuvėse: „Argentum”, „Atėjo laikas”, „Brasco Fashion”, „Fashion Zone”, „Kamėja”, „Sidabrinis takas”, internetinių užsakymų atsiėmimo punkte ir fizinėje parduotuvėje „Pigu.lt”, „Tomas Gold”, „Vilniaus Juvelyrika”.