Kur rasti gyvūnų prekių parduotuves esančias prekybos centre CUP?

Gyvūnų prekių įsigyti galima pirmame aukšte veikiančioje „VET1”, antrame aukšte įsikūrusiame „Pepco” arba užsisakyti prekes internetu „Pigu.lt” ir atsiimti tam skirtame atsiėmimo punkte esančiame pirmame PC CUP aukšte, Vilniuje.

Kokybiškas maistas, veiksmingos higienos priemonės, aktyvų laisvalaikį padedančios užtikrinti prekės, gyvūno poreikius ir įpročius patenkinantys atributai yra ypatingai svarbios rūpinantis augintiniais. Gyvūnų prekių parduotuvės, tai vietos, kuriose rasite ir turėsite galimybę daugiau sužinoti apie aukščiausios kokybės produktus ir reikmenis savo augintiniams. Čia rasite šunims, katėms, smulkiems, egzotiniams ar ūkiniams gyvūnams skirtas prekes, kurios užtikrins paprastesnę, patogesnę augintinių priežiūrą. Sausas ir konservuotas maistas, skanėstai, įvairaus tipo kraikas, draskyklės, tualetai, vaistai ir papildai, itin skirtingas žaislų pasirinkimas, patogūs gultai, drabužiai ir aksesuarai, pavadėliai bei daugelis kitų gyvūnams skirtų prekių bei priežiūros priemonių laukia prekybos centro CUP parduotuvėse. Kaskart vis kitoms skirtingoms prekėms siūloma akcija padės sutaupyti ir įsigyti populiarių prekės ženklų prekes geresne kaina. Apsilankykite prekybos centre CUP ir pasirūpinkite savo keturkojais šeimos nariais, žuvimis, paukščiais, graužikais ar kitais gyvūnais.

Kokių gamintojų gyvūnų prekių galima rasti CUP prekybos centre?

Prekybos centre įsigyti galima šių gamintojų įvairių gyvūnams skirtų prekių: „Aquael”, „Belcando”, „Brit Care”, „Hill's”, „Nobby”, „Oasy”, „Trixie”, „Trovet”, „Royal Canin”, „vidaXL”, „Whiskas” bei daugelio kitų.