Kodėl verta rinktis rankdarbius? 

Unikalūs, rankų darbo gaminiai kurti su meile ir rūpesčiu skirti visiems vertinantiems rankdarbius ir tausojantiems savo laiką, pradžiugins, leis pajusti ir patirti savitą kūrėjų stilistiką, braižą. Įvairūs rankdarbiai gali puikiai papildyti namų interjerą, originaliai papuošti, dekoruoti jūsų daiktus ar kitokiu būdų pagyvinti kasdienybę. Rankdarbių rinkiniai su visomis rankų darbo gaminiams sukurti reikiamomis priemonėmis, paruošti tam, kad rankdarbiais galėtumėte užsiimti iš karto, be papildomo pasiruošimo. Jie puikiai pasitarnaus kaip kokybiško laisvalaikio praleidimo priemonė, leis pajusti naujų patirčių, atradimo, smagaus užsiėmimo džiaugsmus.

Jei originalūs, unikalūs rankų darbo gaminiai yra tai, kas nuolat pradžiugina jus ir jūsų artimuosius, jei vertinate kūrybą ir laiką praleistą užsiimant ja - apsilankymas prekybos centre CUP bus tai, kas suteiks teigiamų emocijų. Parduotuvių prekių asortimente ne tik kūrybiniams užsiėmimams skirtos priemonės, įrankiai ir jų priedai, medžiagos, bet ir patys rankų darbo gaminiai. Prekybos centro CUP „Pigu.lt”, „Pepco”, „Pinokis” parduotuvėse bei knygyne „Pegasas” turėsite galimybę pasidairyti, paliesti ir įsigyti kruopščiai ir kokybiškai pagamintus rankų darbo gaminius. Rankdarbių parduotuvė kartu suteiks progą pajusti įkvėpimą ir naujų kūrybinių idėjų pliūpsnį.

Kokie rankdarbiai yra parduodami PC CUP? 

Prekybos centre CUP, Vilniuje, prekiaujama rankdarbių, kūrybiniais rinkiniais, įrankiais ir priemonėmis jų kūrimui, mezginiais bei kita rankų darbo produkcija.