Kinų maisto restoranai

PC CUP įsikūręs jaukus kinų virtuvės restoranas ,,Kinų perlas’’. Šio restorano virtuvės šefas kilęs iš Kinijos, todėl puikiai išmano kinų virtuvės subtilybes ir gamina skanius, lankytojų puikiai įvertintus patiekalus. Kiniečių maistas jau seniai yra lietuvių pamėgtas, todėl šiame restorane lankytojų netrūksta. Kiekvienas atėjęs pavalgyti būna šiltai priimamas ir dėmesingai aptarnaujamas. Restorano meniu yra toks didelis patiekalų pasirinkimas, kad net išrankiausi klientai atranda sau patinkantį patiekalą.

Tarp gaminamų patiekalų rasite visų pamėgtą traškią saldžiarūgštę vištieną, vištieną ,,Guo Bao’’, populiariąją vištienos ,,Vyšnaitę’’, jautienos, kiaulienos, antienos, kalakutienos patiekalų su įvairiais padažais. Yra ir žuvies patiekalų, jūros gėrybių ir krevečių, varlių šlaunelių. Prie visų patiekalų rekomenduojama užsisakyti ryžių su kiaušiniais, daržovėmis ar krevetėmis, ir salotų, kurių irgi yra nemažas pasirinkimas.

Restorane ,,Kinų perlas’’ gaminamos  kelių rūšių sriubos. Desertui siūlomi obuoliai, paruošti su karamelės padažu. ,,Kinų perlo’’ restorane gaminant maistą nenaudojamas skonio ir aromato stipriklis gliutamatas.

Restorane nuo 11 val. iki 14 val. ruošiami dienos pietūs, kurių metu patiekiama sriuba ir pagrindinis patiekalas su ryžiais ir salotomis. Norintys jaukiai ir romantiškai pavakarieniauti, kviečiami rezervuoti staliukus. Restoranui priklauso ir lauko terasa su puikiu vaizdu.

Norint pavalgyti namie ar darbe, bet kurį patiekalą galima užsisakyti išsinešimui arba per maisto pristatymo programėlę. Kinų restoraną ,,Kinų perlas’’ rasite Vilniuje, PC CUP, Upės g. 9.