Vilniuje, PC CUP, galima rasti tris akinių gamintojus - ,,Optio’’ optika, ,,Mūsų optika’’ ir ,,Optometrijos centras’’.

,,Optio’’ optikoje kiekvienas pirkėjas ras patrauklių pasiūlymų akiniams, saulės akiniams, kontaktiniams lęšiams, specialių pasiūlymų vardiniams rėmeliams. ,,Optio’’ optikoje rasite ir stilingų ir ekonomiškų, garsių prekės ženklų akinių rėmelių ir saulės akinių modelių, o patyrę specialistai padės išsirinkti jums tinkančius akinius. Šiame optikų tinkle vykdomos socialinės atsakomybės programos vaikams, mokytojams ir dėstytojams, medikams ir senjorams.

,,Mūsų optika’’ akinių parduotuvė didžiuojasi, galėdama pasiūlyti kokybišką akinių ir kontaktinių lęšių parinkimą, atsižvelgiant individualiai į kiekvieno kliento poreikius ir galimybes. Dirbama tik su novatoriškiausiais akinių lęšių gamintojais – Hoya, BOD lenses, JZO, Leica eyecare. Optikos prekyboje esantis garsių prekių ženklų akinių rėmelių ir saulės akinių asortimentas yra labai platus ir nuolat atnaujinamas. Vilniuje, PC CUP esančioje ,,Mūsų optikoje’’ akinių kainos - nuo 12€, akinių su pilna komplektacija kaina - nuo 26€, taikomos įvairios nuolaidos.

,,Optometrijos centre’’ platus žinomų prekės ženklų saulės akinių, stilingų akinių rėmelių, kontaktinių lęšių ir jų priežiūros reikmenų pasirinkimas, čia dirbantys patyrę ir profesionalūs akių specialistai, naudodamiesi pažangiausiomis technologijomis ir moderniais prietaisais, teikia aukšto lygio akių patikros paslaugas, nustato akių ligas ir parenka individualiai kiekvienam tinkančius akinius. Vilniuje, PC CUP esančiame ,,Optometrijos centre’’ kokybiškus korekcinius akinius galima įsigyti tik už 24.99€.