Vilniuje, PC CUP yra keli greitojo maisto restoranai - ,,Sushi city’’, Subway’’ ir ,,Hesburger’’.

,,Sushi city’’ - tai greitojo japonų maisto tinklo restoranas. Šį restoraną dažnai renkasi japoniško  maisto mėgėjai, nes čia galima greitai, skaniai ir sveikai pavalgyti. ,,Sushi city’’ restorane daug dėmesio skiriama patiekalų gaminimo tradicijoms, produktai visada būna švieži, patiekalai gaminami tik gavus užsakymą. ,,Sushi city’’ meniu sudaro skirtingos sushi rūšys, sushi rinkiniai, įvairios sriubos, salotos, užkandžiai ir desertai. Lengvai užsisakysite maistą ir atsiskaitysite, naudodamiesi  internetine restorano parduotuve www.sushicity.lt arba programėle www. sushicity.lt/app.

,,Subway’’ restoranai asocijuojasi su šviežiu maistu, nes čia kasdien kepama duona, pateikiamos šviežios daržovės ir padažai. ,, Subway’’ restoranuose lankosi sumuštinių mėgėjai. Lankytojai patys gali susikomplektuoti savo sumuštinį, pasirinkdami sumuštinio dydį, duonos rūšį, sumuštinio priedus ar salotas. Galima begalė sumuštinių variantų, kiekvienas išsirinks pagal savo skonį. Prie sumuštinio galima užsisakyti karštuosius ar šaltuosius gėrimus arba pasirinkti rinkinį, į kurį įeina sumuštinis, gėrimas su sausainiu, traškučiais ar obuoliu.

,,Hesburger’’ įmonių tinklo restoranai pasižymi greitu aptarnavimu ir draugiškomis kainomis. ,,Hesburger’’ restorano meniu sudaro mėsainiai, sūrainiai, salotos, skrudintos bulvytės, tortilijos, vištienos kepsneliai, desertai, uogų ir vaisių kokteiliai, rinkiniai vaikams, vegetariški patiekalai.

Šiuos visus greito maisto restoranus rasite Vilniuje, Upės g. 9, PC CUP.