Kompiuterinės technikos prekių asortimentą PC CUP parduotuvėse sudaro populiariausių gamintojų, aukščiausios kokybės: nešiojamieji, stacionarūs kompiuteriai, planšetės, žaidimų konsolės, virtualios realybės akiniai, spausdintuvai, programinė įranga, e-skaityklės, skeneriai, išorinės duomenų laikmenos, tinklo įranga bei kitos prekės. Čia pat taip pat rasite ir įvairiausių jūsų įrenginiui tinkančių priedų, adapterių, skirtingų aksesuarų, kompiuterinio įrenginio komponentų ir dalių. Jei fizinėje parduotuvėje norimos prekės nerasite, apsilankę „Pigu.lt” internetinėje parduotuvėje tikrai išsirinksite tai, ko ieškote, o internetu užsakytas prekes galėsite nemokamai atsiimti prekių atsiėmimo punkte prekybos centre CUP, Vilniuje. Kompiuterių parduotuvė, tai vieta, kurioje ne tik susipažinsite su naujausiomis technologijomis ir tendencijomis, bet ir galėsite įsigyti sau tinkamą įrenginį nepaisant to kam jis skirtas: žaidimams, mokslams, darbui ar kitai veiklai.

Kokias kompiuterių parduotuves galima rasti prekybos centre CUP?

PC CUP kompiuterius apžiūrėti ir įsigyti galima „Topo centras” arba užsakyti internetinėje parduotuvėje „Pigu.lt” bei atsiimti prekybos centre įsikūrusiame atsiėmimo punkte. 

Kodėl verta rinktis fizines kompiuterių parduotuves?

Ne tik iš arti apžiūrėti, paliesti, išbandyti ar net palyginti skirtingus įrenginius leisiančios fizinės kompiuterių parduotuvės dar ir suteiks progą sužinoti apie prietaisus visą dominančią informaciją. Svarbiausias kompiuterinio įrenginio funkcijas, parametrus bei kitą svarbią informaciją turėsite galimybę sužinoti vos per akimirką iš vietoje dirbančių ir visada padėti pasiruošusių savo srities ekspertų.