Bachata Vilnius

Pagal tvarkaraštį, įėjimas į laptinę prie Pigu.lt parduotuvės +370 627 59797 1 Aukštas bachatavilnius.lt
bachata vilnius nuotrauka 1
bachata vilnius nuotrauka 2

Pamiršk kasdienybę, pasinerk į jausmingas ir smagias BACHATOS pamokas!

Atrask tai, ko Tau reikia po sunkios darbo dienos! Nuspalvink kasdienybę emocijomis ir sveikesniu gyvenimu — įsiliek į jaukią šokėjų bendruomenę „BACHATA VILNIUS” šokių pamokose miesto centre!

Rinkis tarp Bachata Lady styling merginoms, pradedančiųjų ir pažengusiujų pamokų poromis. Tavęs laukia jauki atmosfera, grupinė dvasia, nauji iššūkiai, draugiška bendruomenė ir, žinoma, įtraukiantys bachatos renginiai.

Visą vasarą Tavęs laukiam CUP terasose — smagiose Bachatos pamokose po atviru dangumi bei NEMOKAMUOSE Social šokių vakarėliuose!

Junkis prie šokėjų šeimos www.bachatavilnius.lt ir paįvairink savo vakarus skirdamas (-a) kokybiško laiko sau!

APIE MOKYTOJUS:

Europoje tėra 5 pasaulio čempionai ir vienas iš jų BACHATA VILNIUS instruktorius Marcelo Alcaraz! Marcelo šiuo metu gyvena Vilniuje ir nekantrauja pasidalinti savo patirtimi kartu su 2-iem profesionaliomis ir unikaliomis šokėjomis Nasti ir Indre. Nasti — baleto artistė, kuri savo technikomis praturtina bachatos šokius, padaro ją plastiškesnę, profesionalesnę, kupiną muzikalumo ir ekspresijos. INDRĖ žinoma kaip profesionali Lotynų Amerikos sportinių šokių šokėja, kurios energija, unikalus judesių stilius, jausmingumas, dėmesys detalėms ir nuoširdumas įtraukia kiekvieną.

Lokacija

Panašios paslaugos