Kokia yra sveikos mitybos nauda? 

Subalansuota, sveika mityba itin reikšminga, kad kuo ilgiau išliktume sveiki, žvalūs ir laimingi. Tai geros savijautos pagrindas užtikrinantis pilnavertį gyvenimą. Tinkama mityba gali sumažinti tam tikrų ligų riziką, paspartinti medžiagų apykaitą, pagerinti miego kokybę, suteikti daugiau energijos ar kitaip teigiamai veikti mūsų sveikatą. Daugiau apie sveiką mitybą išgirsti ir sveikų maisto produktų įvairovę apžiūrėti galite prekybos centre CUP, Vilniuje. PC CUP veikia šios specializuotos natūraliais produktais prekiaujančios parduotuvės: „Livin”, „Narvesen”, „Sūrio „Džiugas” namai” ir „Maxima”. 

Kodėl verta pirkti CUP sveiko maisto parduotuvėse? 

Tai koncentruota maistingų, ekologiškų produktų pasiūla vienoje vietoje. Apsilankę sveiko maisto parduotuvėse ar parduotuvių skyriuose rasite kokybiškus produktus kupinus sveikatai naudingų maisto medžiagų. Sveiki užkandžiai, augalinės mėsos ir pieno alternatyvos, gėrimai, ekologiški maisto produktai, supermaistas - tai tik dalis sveikatai naudingų produktų, kuriuos turėsite galimybę įsigyti prekybos centre. PC CUP sveikų maisto produktų asortimente galima rinktis prekes skirtas glitimo netoleruojantiems, be laktozės, be pridėtinio cukraus, pilno grūdo, veganiškus bei kitus produktus. 


Sveiko maisto parduotuvė, tai vieta, kurioje įsikvėpsite gyventi sveikiau, labiau rūpintis savimi ir savo artimaisiais. Ekologiškais, maistingais, gausiais naudingų mikroelementų produktais prekiaujančios parduotuvės įrodys, kad sveikai maitintis nebūtinai užima daug laiko, o kruopščiai specialistų atrinkti geriausių savybių produktai užtikrins didžiausią naudą jūsų sveikatai ir gerovei.