Skonis ir kvapas

I–VII 10.00–21.00 +370 655 77601 1 Aukštas skonis-kvapas.lt Sekite
SKONIS IR KVAPAS CUP nuotrauka 1
SKONIS IR KVAPAS CUP nuotrauka 5
SKONIS IR KVAPAS CUP nuotrauka 2
SKONIS IR KVAPAS CUP nuotrauka 3
SKONIS IR KVAPAS CUP nuotrauka 4

Skonis ir kvapas

Visos tradicinės arbatos rūšys bei begalė gurmaniškų, išskirtinių, smalsumą žadinančių arbatos rūšių. Išskirtinės kokybės, tiekiamos tiesiai iš Kinijos, Pietų Azijos, Japonijos, Pietų Amerikos, Afrikos ir Europos. Taip pat modernios arbatos formos – putojanti arbata bei biri arbata patogiose piramidėse.

Kavos mėgėjams – grynosios arabika kavos pupelės, aromatizuoti kavų mišiniai ir naujiena kavų asortimente – JBM ESPRESSO. Tai subalansuotas, švelnaus ir lėto skrudinimo 100% arabika kavos pupelių mišinys. Vienintelis profesionalus kavos mišinys su ypatinga kava – Jamaikos Mėlynųjų kalnų šlaituose užaugintomis pupelėmis Jamaica Blue Mountain®.

Įvairiarūšiai rankų darbo sausainiai, cukatai, šokoladai, užtepai, džemai bei kiti įmantrūs saldėsiai.

Ieškote arbatos ar kavos aksesuarų? Viskas nuo garsiųjų japonų mokyklų porceliano iki modernaus ir šiuolaikinio termoatsparaus stiklo. Padėsime išsirinkti, supažindinsime su skirtingomis arbatos gėrimo tradicijomis ir surasti tinkamą arbatinuką ar savą puodelį ryto gėrimui.

Visa rūkymo atributika: pypkės, cigarai, tabakas, solidūs žiebtuvėliai, gėdos oriam rūkoriui nepadarysiantys pypkių ir cigarų aksesuarai, kaljanai... Susigaudyti šiame gausiame asortimente Jums padės patyręs tabako žinovas.

Lokacija

Panašios parduotuvės