Turbūt vieša paslaptis, kad sveiki, purūs, gyvybingi, nuolat komplimentų susilaukiantys plaukai yra kiekvienos moters svajonė ir siekiamybė. Tuo tarpu, tankios, ryškios, riestos blakstienos nelieka nepastebėtos ir paryškina akis, žvilgsnį, todėl jos taip pat išlieka daugelio dailiosios lyties atstovių pageidavimu. Laimei, moterys, kurios nėra patenkintos savo plaukų ir blakstienų išvaizda bei būkle gali kreiptis į profesionalus ir visą tai pakeisti. Vilniuje įsikūrusio prekybos centro CUP specialistai padės sukurti jūsų svajonių įvaizdį.

Plaukų ir blakstienų priauginimas yra itin nesudėtingos procedūros, leisiančios be didelio vargo džiaugtis didesne plaukų apimtimi ir ilgiu bei kerinčiu, išraiškingu žvilgsniu. Procedūrų metu naudojamos tik aukščiausios kokybės priemonės. Blakstienų priauginimas vyksta kai prie jūsų natūralių blakstienų specialiais klijais priklijuojamos dirbtinės. Tuo tarpu, egzistuoja keletas skirtingų plaukų priauginimo būdų, tinkamiausią būtent jums padės išsirinkti PC CUP dirbantys grožio salonų specialistai. Priaugintų plaukų ir blakstienų priežiūra itin paprasta, tačiau reikalauja kruopštumo jei norima kuo ilgiau džiaugtis puikiais rezultatais, būtinas priaugintų blakstienų plovimas specialiomis priemonėmis.

Kas atlieka plaukų ir blakstienų priauginimą prekybos centre CUP?

Prekybos centre CUP veikia „Grožio paslaugos” salonas, kuriame plaukų, blakstienų, nagų  priauginimo, gelinio lakavimo, nagų dailės, manikiūro, pedikiūro, antakių dažymo ir korekcijos, depiliacijos vašku, permanentinio makiažo paslaugas teikia profesionalūs savo srities specialistai.