Autodiagnostics

Šiuolaikinė, kompiuterinė automobilio diagnostikos įranga atitinkanti visus kokybės standartus užtikrins, kad transporto priemonės gedimai, jų kilmė neliktų nepastebėti. Automobilio diagnostika yra visiškai saugi ir patikima procedūra, kurios metu tampa aiškūs visi nerimą kėlę nusiskundimai. Tai vienas tiksliausių būdų nustatyti automobilio problemas, rasti klaidas ar net pastebėti ir sustabdyti ateityje galimus įvykti gedimus. Po technikos priemonės diagnostinės apžiūros kvalifikuoti ir patyrę meistrai įvertins gautus rezultatus ir pasiūlys optimaliausius problemos sprendimo būdus. Automobilių diagnostika čia atliekama greitai, kruopščiai ir protinga kaina. „Restauto servisas” aptarnaujamos visų markių europietiškos, japoniškos, amerikietiškos lengvosios transporto priemonės, o „Berautus” remontuojami lengvieji automobiliai, visureigiai bei mikroautobusai. Jei jums reikalinga autodiagnostika ar kitos automobilių serviso paslaugos, kreipkitės į prekybos centro CUP servisuose dirbančius specialistus ir pasinaudokite kokybiškomis čia teikiamomis paslaugomis. 

Kur CUP prekybos centre galima atlikti autodiagnostiką?

Autodiagnostikos paslaugos yra teikiamos pirmame prekybos centro CUP aukšte „Restauto servisas” ir antrame aukšte įsikūrusiame „Berautus” autoservise.

Kodėl verta rinktis atlikti autodiagnostika CUP prekybos centre? 

Itin strategiškoje vietoje įsikūręs prekybos centras CUP užtikrina aukščiausią paslaugų kokybę ir vilioja vietoje esančių skirtingų parduotuvių, restoranų bei čia teikiamų paslaugų įvairove. „Restauto servisas” ir „Berautus” veikiančiuose prekybos centre CUP, Vilniuje, atliekama greita ir kokybiška diagnostika automobiliams suteikianti visą reikalingą informaciją apie jūsų transporto priemonės būklę.