fbpx

Upės terasa

Dirbame tik šiltuoju metų laiku.

„Upės terasa“ – nauja laisvalaikio, restoranų ir koncertų erdvė, įsikūrusi prekybos centro CUP 5-ame aukšte, iš kurios atsiveria įspūdingi Vilniaus senamiesčio vaizdai!

Čia gera susitikti su draugais, pasimėgauti gardžiais patiekalais restoranuose „Manami“, „Charlie Pizza“, „Kinų perlas“ ir pasiklausyti geros muzikos!

 

 

 


ĮVYKĘ RENGINIAI


 

 

Visą rugpjūčio mėnesį, nuo trečiadienio iki šeštadienio, vakarais gros DJunda.

Mėgaukitės skaniu maistu ir puikiais vaizdais „Upės terasoje“!

Visą rugpjūčio mėnesį, nuo trečiadienio iki šeštadienio, vakarais gerą nuotaiką kuria DJunda.

UPES-TERASA_rugpjutis-DJ_

 

 


Šokių vakarai „Upės terasoje“

Kiekvieną antradienį 20.00 val. nemokami šokių vakarai su „Elegancia by Leo & Jomantė“!

CUP Upes terasa_Sokiu vakarai

 

 

Liepos 1 d. „RONDO“ koncertas

„RONDO“ – gyva lietuviškos muzikos legenda, tai laikui nepavaldžios dainos, su kuriomis užaugo ne viena lietuviškos muzikos mylėtojų karta ir kurios reprezentuoja gerą lietuvišką rokenrolą. Tai dainos, įkvepiančios mylėti, šokti, atsipalaiduoti, nutolti nuo kasdienybės ir smagiai praleisti laiką.

 

Bilietus galite įsigyti: https://bit.ly/3wP6gif

Įleidžiame nuo 18:00 val.

Koncerto pradžia: 19:30 val.

„Upės terasa“, PC CUP, 5 aukšte.

Rondo koncertas Upes terasoje

 


Liepos 1 d. 22.00 val. „Upės terasoje“ gros DJ Greenius!

Įėjimas – nemokamas!

Dar mokyklos laikais pradėjęs groti diskotekose ir šokdinti publiką, Dominykas iškarto pajuto potraukį senesnių laikų muzikai. Disko, Funko ir Groove’o stiliai tapo patys mėgstamiausi, vėliau gilinantis bei nardant po muzikos platybes atsirado ir elektroninės muzikos grojaraščiai. Ne vienerius metus dirbęs mokyklos radijuje, vėliau organizuodamas įvairaus pobūdžio renginius ir projektus, Dominykas prisisėmė įvairių kultūrų spalvų ir stilių, tad dabar Greeniaus įrašuose, monotonijos niekada nebūna, kuo galėsite įsitikinti jau netrukus!

CUP_Upes terasa_DJ_Greenius

 


Liepos 2 ir 3 d. 20.00 val. „Upės terasoje“ gros DJ Dee!

Liepos 2-3 dienomis „Upės terasoje“ suksime plokšteles! Įėjimas – nemokamas!

Prie „kanklių“ stoja Valdas Kazakevičius arba DJ Dee – Lietuvos hip-hop‘o scenos veteranas, prodiuseris, kompozitorius ir didžėjus. 2007-aisiais startavusios karjeros metu Valdas skynė ne vieną apdovanojimą ir scena dalinosi su tokiais garsiais vardais kaip Ja Rule, B-Real, Xzibit, Sugar Hill Gang ir daug kitų.

 


UEFA EURO 2020 transliacijos „Upės terasoje“

Kviečiame stebėti UEFA EURO 2020 futbolo čempionato pusfinalio ir finalo tiesiogines transliacijas „Upės terasoje“ PC CUP 5 aukšte:
Liepos 6 d. (antradienis) pradžia 21:40val.
Liepos 7 d. (trečiadienis) pradžia 21:40val.
Liepos 11 d. (sekmadienis) pradžia 21:40 val.

Terasoje veikia restoranai ir barai, įrengtas didelis ekranas patogiam rungtynių stebėjimui.

UEFA Euro 2020 translaicija CUP 5 ame aukste

 


Liepos 9 d. 20.00 val. „Upės terasoje“ gros  DJ Ya Note!

Ya Note – plokštelių kolekcionierius, saldžių muzikos derlių ieškotojas, maišantis skirtingus muzikos žanrus ir ieškantis juose įdomių sąsajų. Įėjimas nemokamas.

CUP Upes terasa_liepos 9 d._DJ YA NOTE

 


Liepos 10 d. 20.00 val. „Upės terasoje“ gros  DJ Birds!

DJ Birds „Upės terasoje“ miksuos garsus nuo 20.00 val. vakaro. Skambės downtempo, beats, džiazas ir funk.

Įėjimas nemokamas.

CUP Upes terasa_lipos 10d_DJ BIRDS

 


Liepos 16 d. 20.00 val. „Upės terasoje“ gros DJ Matto!

 

Laisvūnas Černovas, kitaip žinomas „Matto“ slapyvardžiu, savo karjerą pradėjo 2013-tais metais. Per šį laikotarpį, didžėjus spėjo sugroti daugumoje populiariausių Lietuvos klubų, kokteilių barų, terasų bei aplankyti įvairius Lietuvos miestus. Šį penktadienį savo muzika didžėjus dalinsis „Upės terasoje“, kurioje atsiveria gražiausi Vilniaus vaizdai.

Matto savo kūrybiniame kelyje susipažino ir užmezgė gražią draugystę su viena geriausių Lietuvos grupių tituluojamais THE ROOP. Šios draugystės ir bendro darbo studijoje rezultatai jau spėjo pavergti  Europą. Tai – „On Fire“ bei „Discoteque“ kūriniai, garsiai nuskambėję tiek Lietuvoje, tiek užsienio šalyse. Šie hitai – ne pabaiga ir Matto kartu su THE ROOP toliau darbuojasi studijoje, tobulina naujų dainų skambesį.

Įėjimas nemokamas, lauksime visų nuo 20.00 val.

 

CUP Upes terasa_DJ Matto

 


Liepos 17 d. 20.00 val. „Upės terasoje“ gros DJ Dee!

 

Liepos 17 d., šeštadienį „Upės terasoje“ (PC CUP 5-ame aukšte) ir vėl klausysimės Dee kuriamos muzikos. Jūsų pamėgtas ir ne kartą pagirtas DJ Dee grįžta dar vienam šeštadienio vakarui.

Valdas Kazakevičius arba DJ Dee – Lietuvos hip-hop’o scenos veteranas, prodiuseris, kompozitorius ir didžėjus. 2007-aisiais startavusios karjeros metu Valdas skynė ne vieną apdovanojimą ir scena dalinosi su tokiais garsiais vardais kaip Ja Rule, B-Real, Xzibit, Sugar Hill Gang ir daugeliu kitų.

Įėjimas nemokamas.

СUP Upes terasa_DJ DEE

 


Magijos, dainų ir pasakų popietė vaikams

Liepos 18 d., aukščiau žemės, arčiau dangaus – „Upės terasoje“ – magijos, dainų ir pasakų popietė šeimoms. Magijos pasirodymą atliks aktorius-burtininkas Jurijus Majauskas, pasaką „Vienaragis ir jį lydintys asmenys“ seks bei dainuos aktorius, bardas, svajotojas Giedrius Arbačiauskas.

Pasimatysime „Upės terasoje“ liepos 18 d. 13.00 val.

Bilietus į šeimų popietę platina: bilietai.lt

CUP_Upes terasa_Dainos ir pasakos vaikams

OG VERSION koncertas „Upės terasoje“ liepos 23 d.

„OG Version“ surengs vieną energingiausių koncertų šią vasarą „Upės terasoje“, PC CUP 5-ame aukšte, Upės g. 9, Vilniuje.

Liepos 23 dienos koncertas „Upės terasoje“ yra išskirtinė proga po ilgos pertraukos dalyvauti galingame „OG Version“ koncerte, kuriame kartu su „OG Version“ scenoje bus „Proflame“ ir „Furytto“.

Ant scenos lipsim 20:00 val. Ateikit, sukelsim triukšmą.

Bilietus platina bilietai.lt.

https://www.youtube.com/watch?v=GsjTmTB1rNM

CUP_Upes teras_OG Version (1)

 


Liepos 29 d. 20.00 val. „Upės terasoje“ DESPOTIN FAM koncertas

Pasaulio piliečiai DESPOTIN FAM – prodiuseris ir aranžuotojas Vitalijus Vaiper Despotin, garso inžinierius ir tekstų kūrėjas Paulius Shmekla Sugintas, freestyle meistras Justas Liezhuvis Rudžianskas ir Australijoje gyvenantis Vytas Laikrodis Endriulaitis. Kolektyvas kartu yra išleidęs keturis pilnus albumus ir kelioliką singlų, o dainos „Nemiriau“ sukurtas vaizdo klipas tarptautiniame kino festivalyje „Kino pavasaris“ buvo apdovanotas pagrindiniu komisijos prizu.

Bilietus platina: bilietai.lt

https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/despotin-fam–upes-terasa-vilnius-336418/

CUP Upes terasa_DESPOTIN FAM

 


Liepos 30 d. 20.00 val. „Upės terasoje“ REBELHEART koncertas. 

Kad ir koks ilgas būtų kelias, kad ir koks juodas lietus – ši gyva legenda tituluojama grupė pasirodys ta pačia, jau 29-erius metus nekintančia sudėtimi ir atliks dviejų dalių gyvo garso koncertą, kurio metu vakaro svečiams skambės tik patys geriausi ir žinomiausi kūriniai grupės istorijoje, privertę visas maištingas ir muzikalias širdis plakti roko muzikos ritmu. Šiemet aktyviai savo 30-ies metų scenoje jubiliejui besiruošiantys „RebelHeart“ žada pagroti ir kai ką, dar niekur negirdėtą…

Grupės sudėtis:

Darius Mickus – vokalas

Dainius Urbanavičius – gitaros

Regimantas Turūta – bosinė gitara

Kęstutis Jurkšaitis – būgnai

Bilietus platina: bilietai.lt

https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/rebelheart-legenda-sugrizta-upes-terasa-vilnius-336416/

CUP Upes terasa_REBELHEART

 

 

 

 

How to enable JavaScript in your browser