Įvairūs žaidimai, tai ne tik puikus būdas linksmai leisti laisvalaikį, bet ir priemonė lavinanti išskirtinius vaikų gebėjimus, padedanti kurti artimesnius tarpusavio ryšius. Vaizduotę ir kūrybingumą išlaisvinantys žaidimai netruks įtraukti ir visą šeimą. Kiekviena žaidimais prekiaujanti parduotuvė, įsikūrusi prekybos centre CUP, lankytojus kviečia rinktis iš strateginių, kortų, klasikinių, lavinamųjų, galvosūkių ar kitokio tipo žaidimų ir smagiai praleisti laiką bei išmokti kažką naujo. Ant žaidimų pakuočių nurodytas rekomendacinis žaidimo dalyvių amžius leis identifikuoti kokio amžiaus vaikams jis bus labiausiai tinkamas. Prekybos centre lauks žaidimai orientuoti į įvairaus amžiaus grupių vaikus, todėl kiekvienas suras labiausiai patikusį žaidimą, kuris suteiks didžiausią naudą: lavins atitinkamus įgūdžius, koordinaciją, aplinkos pažinimą, kūrybingumą ar kita. „Pigu.lt” internetinėje svetainėje turėsite galimybę užsisakyti ne tik įvairių stalo žaidimų, bet kartu ir kompiuterinių žaidimų, konsolių, atributų žiemos sportui ar vaikiškų planšetinių kompiuterių, kuriuos patogiai galėsite atsiimti PC CUP, Vilniuje. 

Kokios yra žaidimų parduotuvės PC CUP?

Prekybos centre įsikūrusios šios žaidimų savo asortimente turinčios parduotuvės: „Pigu.lt”, „Pepco”, „Miniso” parduotuvėse, knygyne „Pegasas”.

Kokių gamintojų žaidimus galima rasti parduotuvėse?

Brain Games, Hasbro, Djeco, PIATNIK, Monopoly, Cube, TACTIC, Stonemaier Games bei daugelį kitų populiariausių gamintojų kurtų žaidimų.