Kiekvienas savo namuose galime susikurti kvapnios kavos iš kokybiškų šviežiai maltų rūšinės kavos pupelių patyrimo malonumą, tam tereikia apsilankyti parduotuvėje ir išsirinkti jūsų skonio ir kvapo receptorius labiausiai džiuginsiančią kavą. Skirtingo regiono kavos pupelės, malta kava, aromatizuoti ir šventiniai kavos mišiniai bei įvairių skonių, rūšių kavos kapsulės, tirpi kava - visa tai jūsų laukia prekybos centro CUP parduotuvėse. Tiek populiariausių prekės ženklų, visų pažįstamos ir pamėgtos kavos, tiek išskirtiniai, tolimiausiuose kraštuose užauginti, dar neragauti ir smalsumą žadinantys rūšių ir skonių pasirinkimai leis atsibusti, pajusti energijos antplūdį ir pradėti dieną užtikrintai. Kavos parduotuvė yra vieta, kurioje rasite platų, skirtingų kavos rūšių pasirinkimą, todėl tikrai išsirinksite jūsų skonį atitinkantį kokybišką gėrimą. Taip pat apsilankydami specializuotose kavos parduotuvėse, būsite ramūs, nes asortimente paklysti neleis ir visus susidomėjusius konsultuos vietoje dirbančios specialistės. Apsilankykite ir pajuskite teigiamą kokybiško kavos gėrimo teikiamą naudą ir malonumą.

Kokias kavos parduotuves galima rasti CUP prekybos centre?

Prekybos centre CUP, Vilniuje, kavos įsigyti galima šiose parduotuvėse: „Skonis ir kvapas”, „Šokolado meistrai”, „Maxima”, taip pat kavinėse „Vero Cafe”, „Julius Meinl”, „Caif Cafe”, Chatime, kepyklėlėje „Crustum”.

Koks kavinių darbo laikas PC CUP?

Kavos, kaip ir visų kitų prekybos centre įsikūrusių parduotuvių darbo laikas yra visomis savaitės dienomis nuo 10 val. iki 22 val., kavinės dirba nuo 8 val. iki 22 val. kasdien.