Sveiki ir stiprūs, stilingai atrodantys nagai, prižiūrėta, išpuoselėta rankų oda yra itin svarbi kiekvienai merginai ir moteriai.

Kokybiškas ilgalaikis gelinis lakavimas leis be didesnių pastangų ir nuolatinės priežiūros namuose atrodyti tvarkingai, gražiai ir stilingai. Rankų ir kojų nagams kruopščią priežiūra ir ilgalaikį tvarkingų nagų efektą suteiks prekybos centre CUP veikiančio „Grožio paslaugos” salono meistrės profesionalės. Norinčioms stipresnių, dailesnių rankų ir kojų nagų, stilingo, naujausias tendencijas atitinkančio manikiūro tereikia užsiregistruoti ir apsilankyti prekybos centre CUP, Vilniuje. Gelinio lakavimo eiga itin paprasta, o tvarkingi, unikalaus dizaino nagai gali tapti puikiu įvaizdžio akcentu ir pagyvinti net ir patį nuobodžiausią rūbų derinį. Tokio lakavimo trukmė tik iki 1,5 - 2 valandų, o tobulais nagais be jokio rūpesčio džiaugtis galima iki 3 - 4 savaičių. „Grožio paslaugos” dirbantys savo srities profesionalai siūlo aukštos kokybės paslaugas, didelę lakavimų įvairovę, išreikštą skirtingomis spalvomis, technikomis, dizainais ir nagų formomis. Kiekvieną kartą apsilankydami galėsite rinktis vis skirtingą lakavimą pagal asmeninius poreikius ir tokiu būdu nuolat atsinaujinti.

Kur galima atlikti gelinį nagų lakavimą prekybos centre CUP?

Prekybos centre CUP veikia „Grožio paslaugos” salonas, kuriame gelinio lakavimo, manikiūro, pedikiūro, nagų, blakstienų priauginimo, antakių dažymo ir korekcijos, depiliacijos vašku, permanentinio makiažo paslaugas teikia profesionalūs savo srities specialistai.