Vilniuje, Prekybos centre CUP, galima rasti ne tik parduotuvių, bet ir įvairių pramogų. Tuo įsitikinsite, aplankę parodą ,,Future live’’ , vaikų žaidimų kambarį ,,Mažųjų karalystė’’ ir parduotuvę ,,Gera dovana’ "Laivalaikio dovanos"’. PC CUP esančios pramogos skirtos visai šeimai. 

Nuotykių ir pramogų paroda - pramogų erdvė ,,Future live’’ priverčia pasinerti į pojūčių, įspūdžių ir stebuklų pasaulį. Lankytojus stebina spalvos, vaizdai, kūrybinės galimybės, plati veiklų įvairovė. Toks įspūdis pasiekiamas, naudojant meno objektus ir instaliacijas kartu su šiuolaikiškomis interaktyviomis technologijomis. ,,Future live’’ kviečia rinktis šią erdvę vaiko gimtadieniui švęsti, darboviečių vakarėliams ar šventiniams renginiams, didelėms grupėms žmonių. Tai puikus laisvalaikio praleidimo būdas visai šeimai, o ,,Future live’’ dovanų kuponai gali būti puiki dovana paaugliams. 

Vaikų kambarys ,,Mažųjų karalystė’’ puikiai tinka vaikų gimtadieniams švęsti, kadangi gali pasiūlyti pramogas vaikams ir jaukią privačią erdvę tėveliams. Mažųjų kasdien  laukia  sertifikuota ir saugi žaidimų aikštelė su daug linksmų komponentų: batutu, dviguba tiesia čiuožykla, spiraline čiuožykla, dideliu kamuoliukų baseinu, diržiniu pralindimo tuneliu, voro bokštu, daug lavinamųjų, kokybiškų žaislų, edukacinių pramogų, lėlyčių nameliu, vyrukų pipiriukų dirbtuvėmis, mini fotostudija. 

Parduotuvė ,,Gera dovana’’ yra vieta, kur parduodami pramogų dovanų kuponai, skirti vienam ar dviems žmonėms, yra pramogų pasiūlymų vyrams, moterims ir vaikams. Pramogų pasiūla čia labai didelė, nemažą jų dalį sudaro ekstremalios, aktyvios laisvalaikio pramogos.