Telefonų parduotuvės, tai vietos, kuriose turite galimybę apžiūrėti ir įsigyti „Samsung”, „Apple”, „Huawei”, „Xiaomi”, „Nokia” bei kitų puikiai žinomų prekės ženklų mobiliuosius įrenginius, jų priedus ir aksesuarus. Išmanius, funkcionalius, paprastai valdomus, puikaus dizaino, jūsų poreikius ir galimybes atitinkančius telefonus rasite prekybos centre CUP, Vilniuje. Vietoje dirbantys specialistai suteiks informaciją ir vykdys konsultacijas visiems susiduriantiems su sunkumais renkantis mobilųjį įrenginį, padės apsispręsti, surasti telefoną kiekvienam klientui tinkamiausiu kainos ir kokybės santykiu. „Mobili linija” yra ne tik vieta savo asortimente turinti telefonų, bet ir taisykla, nustatanti gedimus, juos sukėlusias priežastis, tai pašalinanti bei teikianti kitas paslaugas. Apsilankę prekybos centro CUP telefonų parduotuvėse taip pat turėsite galimybę iš arti apžiūrėti norimus įsigyti mobiliuosius įrenginius, sužinoti apie juos visą dominančią informaciją, o „Topo centras” net išbandyti kai kuriuos modelius susipažįstant su siūlomomis funkcijomis, vaizdo raiška, fotoaparato galimybėmis bei dideliu kiekiu kitos informacijos, leisiančios lengviau apsispręsti, išsirinkti klientų poreikius ryškiausiai atspindinčius mobiliuosius.

Kokios yra telefonų parduotuvės CUP prekybos centre?

Prekybos centre CUP veikia šios telefonų parduotuvės: „Mobili linija”, „Topo centras” bei parduotuvė ir internetu užsakytų prekių atsiėmimo punktas „Pigu.lt”. 


Kur rasti telefonų parduotuvę prekybos centre CUP?

„Pigu.lt” parduotuvė ir internetu pateiktų užsakymų atsiėmimo punktas veikia pirmame prekybos centro aukšte, trečiame aukšte rasite „Mobili linija”, o „Topo centras” įsikūręs ketvirtame PC CUP aukšte.