Tapybos ir piešimo studijos moksleiviams „Mano spalva“ kūrybinių darbų paroda

23 liepa, 2023

Tapybos ir piešimo studijos moksleiviams „Mano spalva“ kūrybinių darbų paroda yra eksponuojama PC CUP laiptinėje, nuo 1 iki 5 aukšto.

Kūrybinių darbų paroda suteikia galimybę pasidalinti savo kūryba su kitais žmonėmis, padeda įvertinti ir matyti savo pačio progresą bei pasiekimus. Еkspozicija tarsi riba, kuri rodo, kaip galime tobulėti savo kūrybiniame kelyje.

Parodos vaizdiniai atspindi studijos "Mano spalva" moksleivių kūrybinius pasiekimus. Tapybos studijoje mokoma dirbti su spalvomis: suprasti jų kalbą, galią ir simbolinę reikšmę. Nuspalvinti sugalvotą piešinį yra lengva. Tačiau tam tikri sunkumai kyla moksleiviams norint sukurti harmoningą ir vientisą kūrinį, kuris išreikštų jaunojo dailininko idėją. Dailės pamokose mokyklose moksleiviai dažniausiai pasirenka pieštukus, tušą ir flomasterius, nes jiems sunku dirbti su spalvomis. Tapybos studijoje "Mano spalva" moksleiviai mokomi pažinti spalvų magiją, piešti ir tapyti natiurmortus, peizažus bei studijuoti žmogaus anatomiją, pradedant nuo kaukolės piešimo. Laisvojoje kūryboje moksleiviai ryškina, tobulina savo gebėjimus dirbti su spalvomis. 

Parodoje pristatomi natiurmortai ir laisva studijos mokinių kūryba, kurioje atsispindi moksleivių daugiaspalvė patirtis.


Tapybos ir piešimo studijos moksleiviams „Mano spalva“ kūrybinių darbų paroda