Vaikų žaidimo kambariai, tai puikus pasirinkimas norint savo atžalai sukurti ypatingą šventę ir palikti šilčiausių vaikystės prisiminimų.

Prekybos centre CUP, Vilniuje, veikia vaikų švenčių, laisvalaikio ir žaidimų kambarys „Mažųjų karalystė”, kuriame turėsite galimybę įgyvendinti visas vaikų svajones. Batutas, kamuoliukų baseinai, čiuožyklos, sūpynės, voro bokštas ir daug kitų pramogų bei žaislų laukia vaikams skirtoje erdvėje prekybos centre CUP. Žaidimų erdvėje galima rinktis iš dviejų apsilankymo būdų: atvykstant ir pramogaujant kartu su vaiku arba jį paliekant „Mažųjų karalystė” darbuotojų priežiūroje. Taip pat galima žaislų kambario nuoma. „Mažųjų karalystė” jūsų šventei siūlo rezervuoti vieną iš dviejų erdvių talpinančių 25 ir 50 žmonių arba pasirinkti visą kambarį bendrai, jame komfortiškai jaustųsi iki 80 šventės dalyvių. Čia galite užsisakyti ir šventiškus užkandžius, animatorių, fotografo, stalo dekoravimo ar visos šventės organizavimo paslaugas. Palikite švenčių organizavimo rūpesčius profesionalams ir mėgaukitės kokybiška, kruopščiai apgalvota ir suplanuota, unikalia, vaikų svajones išpildančia švente.

Nuo kokio amžiaus vaikai gali lankytis CUP prekybos centro vaikų žaidimų kambaryje?

Žaidimų kambaryje lankytis gali visi nuo tik pradėjusių žengti pirmuosius žingsnius iki pat 9-10 metų amžiaus sulaukusių vaikų.


Ar galima švęsti šventę vaikų žaidimų kambaryje CUP prekybos centre?

Žinoma, „Mažųjų karalystė” yra puiki vieta gimtadienių, krikštynų bei kitų jums ir jūsų mažyliui itin svarbių progų minėjimui.