„5-ti dienos pietūs nemokamai“

07 March, 2023 - 31 March, 2023 Can Can Pizza

5-ti dienos pietūs nemokamai Can Can pizza picerijoje. Su šia akcija kviečiame klientus valgyti 4 kartus ir 1 kartą pavaišinsime mes.

Kiekvieną kartą perkant dienos pietų patiekalą iš specialaus dienos pietų pasiūlymo (Cezario salotas, karštą patiekalą ar picą) picerijoje, akcijos elektroninėje kortelėje užsiskaito patiekalo pirkimas, o surinkus 4 patiekalus – susikuria nuolaidų kuponas sekančiam kartui nemokamam pasirinktam patiekalui iš dienos pietų pasiūlymo.

„5-ti dienos pietūs nemokamai“ dienos pietų akcijos elektroninės kortelės yra nemokamos ir jomis gali naudotis visi Can Can pizza picerijų klientai. Kortelių teirautis galima pas aptarnaujantį personalą.

Akcija galioja užsakymą pateikus picerijose ir valgant vietoje, maisto pristatymui į namus ar išsinešimui šis pasiūlymas negalioja. Pasiūlymas taip pat negalioja Klaipėdoje ir Palangoje.

Valgant penkis dienos pietų patiekalus vienu metu, gauti nuolaidą iš karto nėra galimybės, nes kuponas susigeneruos tik sekančiai dienai.

Nuolaidų kuponas susigeneruoja per 24 val. nuo paskutinio 4 apmokėto užsakymo, su sąlyga, kad visi 4 valgymai buvo surinkti per trumpesnį nei 1 mėnuo terminą.

Kad elektroninėje kortelėje užsiskaitytų patiekalo pirkimas, būtina pateikti kortelę įmonės darbuotojui prieš atsiskaitant kas kartą perkant dienos pietus.

Elektroninė dienos pietų kortelė užskaito nupirktus patiekalus, tik po galutinio sąskaitos apmokėjimo. Jeigu viename čekyje buvo įtraukti keli dienos pietų patiekalai, tiek jų bus įtraukta ir į kortelę.

Pasinaudojus akcija ir pasivaišinus nemokamu patiekalu, kortelė pradeda naujų patiekalų skaičiavimą, nemokamas patiekalas yra neįskaičiuojamas į kaupimą.

Klientų kortelių skaičius ribotas.

Nemokamų pietų kuponas galioja vieną mėnesį, jo nepanaudojus, jis anuliuojamas.

Can Can pizza picerija turi teisę bet kada nutraukti akciją apie tai informavus vartotojus prieš mėnesį. Iki pranešimo apie akcijos pabaigą sugeneruotus kuponus bus galima panaudoti iki akcijos pabaigos. Per laikotarpį nuo pranešimo iki akcijos pabaigos nauji kuponai bus generuojami, tačiau jų panaudojimo laikas bus tik iki akcijos galiojimo pabaigos.

„5-ti dienos pietūs nemokamai“

Other promotions