Susitikimas su autoriumi Ryčiu Sabu

20 April, 2022 Pegasas

Balandžio 29 d. 18:00 val. knygyne „Pegasas“ vyks Ryčio Sabo knygos „Drakono uodega“ pristatymas.

Kviečiame į susitikimą, kurio metu išgirsite įdomių pasakojimų, galėsite užduoti klausimų bei gyvai pabendrauti su autoriumi.

1972 metais Vilniuje gimęs Rytis Sabas karjerą pradėjo kaip žurnalistas, vėliau tapo komunikacijos profesionalu. Dirbo Irake, Afganistane, Kosove ir Bosnijoje, yra Lietuvos komunikacijos asociacijos tarybos narys. Prestižinės žurnalistinės Vytauto Gedgaudo premijos laureatas.

Ryčio Sabo pirmoji knyga „Gaono kodas“ buvo ne tik šluote iššluota iš knygų lentynų, bet ir apdovanota prestižine, žurnalistams skiriama Vytauto Gedgaudo premija. Realių istorinių faktų, asmenybių bei paslapčių pilnas ir antrasis istorinis detektyvas „Drakono uodega“, kviečiantis į neįtikėtiną kelionę po pasaulį su paveikslais ir drakonais.

Naujame Ryčio Sabo istoriniame trileryje „Drakono uodega“ susipina tikri faktai, netikėtos hipotezės, Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istorijos paslaptys ir žymiojo Vilniaus Gaono, kitų litvakų palikimas. Tai „Gaono kodas“ tęsinys, tačiau „Drakono uodegą“ galima skaityti ir kaip atskirą knygą.

Susitikimas su autoriumi Ryčiu Sabu