Rašytoja Erika Umbrasaitė lankysis PEGASE ir dalins autografus

20 February, 2023 Pegasas

Po trijų metų pertraukos rašytoja lankosi Lietuvoje!

Vasario 28 d. PC CUP, knygyne PEGASAS 18-19 val. lankysis rašytoja Erika Umbrasaitė ir pasirašinės knygas! Kviečiame atvykti, pabendrauti ir žinoma, pasiimti autografą visų taip mylimose knygose!

Lietuvoje bestseleriais tapusių knygų „Prancūzija Mon amour“, „Vienos krūties istorija“, „Moteris katė ir jaunas mėnulis“, „Paskolink man savo gyvenimą“, „Lūpdažio pamokslai“ autorė ironiškai šypsosi – pastaroji jos knyga „Hedonistės užrašai“ išėjo, rodos, visiškai ne laiku. Kam įdomu kalbėti apie gyvenimo džiaugsmą, kai vyksta siaubingas karas?

Vis dėlto E. Umbrasaitė turi kitą teoriją: karas dabar yra mūsų kasdienybės dalis. Ir jei pasiduosime tamsai, prarasime net mažiausią malonumą gyventi, jau būsime morališkai pralaimėję.

„Hedonistės užrašai“ – ne saviugdos vadovėlis, o dienoraštis-pokalbis, galbūt keliantis daugiau klausimų, nei duodantis atsakymų. Knygos puslapiai – tarsi kasdienės autorės mantros, padedančios suvokti, – laimė slypi kasdienybės smulkmenose, o procesas yra daug svarbiau nei tikslas, todėl neverta gyventi tausojant jausmus. Kai kurie knygos puslapiai – tušti, autorė tiki išlaisvinančia, gydančia rašymo galia ir sako, kad dienoraštis pačiai padėjo jos ligos kelionėje.

Rašytoja Erika Umbrasaitė lankysis PEGASE ir dalins autografus