Liepos 11 d. 19 val. „Upės terasoje“ dainininkė Erica Jennings ir pianistas Petras Geniušas

08 July, 2024

PIRKTI BILIETĄ

Liepos 11 d. 19 val. išskirtinį pasirodymą „Upės terasoje“ surengs dainininkė Erica Jennings ir pianistas Petras Geniušas. Abu kūrėjai lengvai ryžtasi nerti į nepažįstamas muzikos erdves, todėl ir šįkart klausytojai patirs staigmenų, kurios leis ir pasvajoti, ir sugraudins, ir įžiebs meilės. Šioje programoje keliaujama per klasiką, Petras Geniušas atlieka Liszto kūrinius ir Gershwino „Rhapsody in Blue“, taip pat skamba autorinės Ericos Jennings dainos, tokios kaip „Leading me Home“ ir „Lovely Day“. Kūrėjai pakvies ir į džiazo pasaulį, atlikdami Amy Winehouse dainas, pasiners į airių tradicinę muziką, kūrinius galų kalba ir būtinai atliks vieną iš Ericos mėgstamiausių keltų dainų „Black is the Colour“.

„Supraskite teisingai – mūsų su Erica „pasimatymas“ – grynai muzikinis, – šypsosi P. Geniušas ir priduria: – Mus jungia nebijojimas eksperimentuoti ir išeiti iš sau įprastų muzikavimo būdų.“

„Visi žinome, kad Petras yra neįtikėtinas pianistas, ir jam patinka improvizacijos laisvė. Viena priežasčių, kodėl mes natūraliai taip gerai sutariame ant scenos – gilus abipusis pasitikėjimas. Manau, nė vienas iš mūsų nebebijo klaidų. Puikiai sutariame ir nulipę nuo scenos, labai gerbiame ir žavimės vienas kitu“, – sako E. Jennings.

Meistriškai įvaldęs platų klasikinių, romantinių ir šiuolaikinių kūrinių repertuarą, pianistas Petras Geniušas tęsia naujų muzikinių ir dvasinių potyrių paieškas. Jis rengia rečitalius ir koncertuoja su Lietuvos orkestrais, ansambliais ir solistais, o taip pat su džiazo ir populiariosios muzikos atlikėjais. Tarptautinį pripažinimą pelnė pasirodymais garsiausiose pasaulio koncertų salėse. 

Erica Jennings – dainininkė, grupės „Skamp“ vokalistė, jazz, soul, folk ir pop muzikos stilių atlikėja. 2017 metais kartu su "Skamp" atstovavo Lietuvai Eurovizijos dainų konkurse ir buvo išrinkta Metų atlikėja bei paskelbta žurnalo „Stilius“ 2017-ųjų Metų moterimi. Išleido knygą vaikams „Mano gyvūnai. My animals“, yra aktyvi žmogaus teisių gynėja.

„Upės terasa“, PC CUP 5-ame aukšte (Upės g. 9, Vilnius)

Bilietus platina kakava.lt ir 1 val. iki koncerto pradžios prie įėjimo.

Koncertų metu veiks restoranai.

Daugiau informacijos: www.bardai.lt | tel. +37067223266 | el. paštu: koncertai@bardai.lt

Renginyje gali būti filmuojama ir fotografuojama.

Liepos 11 d. 19 val. „Upės terasoje“ dainininkė Erica Jennings ir pianistas Petras Geniušas