fbpx

1 Aukštas

Pagal tvarkaraštį

8 685 37785

8 685 63170

http://www.indance.lt

APIE
PASLAUGĄ

„INDANCE Šokių Pramogos” – tai aktyvaus laisvalaikio entuziastų bendruomenė, kuri susitinka mokytis ir pramogauti šokant. Kubietiška salsa, Solo Latino ir pramoginiai šokiai – trys skirtingi šokių pasiūlymai, kuriuos skleidžiame jau daugiau nei 10 metų, o galybė išaugintų mokinių bei nuolat atsinaujinantis pradedančiųjų ratas kiekvienais metais patvirtina pagrindinį mūsų šūkį – „Malonumo turi būti daug!”

Kubietiška salsa, šokama poromis, yra lengviausiai pritaikomas salsos šokimo būdas, kuris leis Jums mėgautis šokiu bet kurioje erdvėje: po atviru dangumi, naktiniame klube ar net virtuvėje. Ir nors pamačius kaip ją šoka kiti, sunku įsivaizduoti kaip to išmokti, ilgalaikio entuziazmo dėka, INDANCE sukūrėme išmanią šokių pamokų sistemą, kad Jūsų kelias nuo A iki Z būtų lengvas ir sklandus. Kubietiška salsa INDANCE, – Jūsų kelionės į Kubą pradžia!

Solo Latino šokių pamokos – tai puikus būdas nuspalvinti savo vakarą Lotynų Amerikos ritmais, kurį renkasi daugiausiai moterys ir merginos. Pradedant nuo salsos ir bačiatos, palaipsniui prijungiame „čia čia čia“, merengę ir svingą. Visų šokių choreografijos yra nuolatos papildomos naujomis figūromis, o pagrindinis tikslas – kad po pamokos kūnas alsuotu energija ir nuotaika butų pati geriausia. Solo Latino INDANCE, – siela dainuoja, kūnas dėkoja!

Pramoginiai šokiai – puikus būdas įdomiai praleisti laiką dviese, juk kiekvienas iš mūsų turime savo tikslą kurį galima pasiekti besimokant šokti. Tai klasikiniai (lėtas valsas, tango, fokstrotas, vienos valsas ir kvikstepas) ir lotynų Amerikos (samba, rumba, čia-čia-čia, džaivas) šokiai, paįvairinami salsos, bačiatos bei svingo pagrindais, kurie jau yra tapę savaime suprantami bet kuriame šokių vakarėlyje. Pramoginiai šokiai INDANCE, – kol Jūsų protas ilsisi, Jūsų kūnas darosi tvirtesnis!

Norėtumėte kažką pabandyti? Sekite registraciją į naujas grupes pradedantiems ir daugiau dėl nieko nepergyvenkite. Pamokose mes remiamės 10 metų patirtimi ir naudojame ne tik šokio, bet ir pedagogikos, psichologijos bei kitas žinias, nuolat jomis keičiamės ir atnaujiname. Juk svarbiausia, kad Jūsų įdėtos pastangos atsipirktų su dideliu malonumo kaupu!Šokių

Šokių pamokos.

How to enable JavaScript in your browser