Grožio paslaugos

I–VII 9.00–20.00 +370 684 76746 +370 667 05505 2 Aukštas
GROŽIO PASLAUGOS CUP nuotrauka 2
cup-grozio-paslaugos-epilus-nuotrauka3
GROŽIO PASLAUGOS CUP nuotrauka 1

Manikiūras ir pedikiūras

Raselės nagai /+370 684 76746

Manikiūras, pedikiūras, blakstienų priauginimas

Teikiamos paslaugos: manikiūras, nagų priauginimas geliu ir akrilu; pedikiūras; antakių korekcija ir dažymas, depiliacija vašku; permanentinis makiažas.SP NAIL ARCHITECTURE LAB / +370 600 48848

Manikiūro ir pedikiūro paslaugos 

Tobuli nagai nuo rankų iki kojų pirštų galiukų! Profesionalios meistrės pasirūpins, kad jūsų manikiūras ar pedikiūras būtų ne tik dailus, bet ir tvarkingas, higieniškas. Čia atliekamos paslaugos – manikiūras, pilnas aparatinis pedikiūras, express pedikiūras, nagų priauginimas ir korekcija, gelinis lakavimas ir kt. Meistrės seka visas naujausias tendencijas ir savo kolekciją papildo naujomis spalvomis, detalėmis ar reikalinga technika. Kad rezultatas būtų puikus, o laikas prabėgtų nepastebimai!


Epilus / +370 667 05505

Lazerinės ir kūno modeliavimo procedūros

EPILUS studijoje aukščiausios kokybės paslaugos, kurios pagerina savijautą, grožį ir pasitikėjimą savimi.
Studijoje dirbama su pažangiausio italų gamintojo Biotec Italia lazeriu „Supreme“ ir naujausia itališka aparatine įranga, kad galėtume suteikti klientams geriausius rezultatus. Mes greitai, kokybiškai ir neskausmingai atliekame plaukelių šalinimą lazeriu, fotojauninimą lazeriu, kūno modeliavimo, celiulito mažinimo, braziliško užpakaliuko ir odos stangrinimo procedūras. Epilus studija yra geriausias sprendimas ne tik siekiant efektyvių, bet ir patikimų rezultatų. Darbuotojai yra profesionalai, turintys aukštą patirtį, kurie padeda klientams pasiekti norimų rezultatų. Kviečiame Jus apsilankyti studijoje ir atlikti pageidaujamas procedūras.

Lokacija

Panašios paslaugos