O, Ramenai by FinFun.lt

I–VII 10.00–21.00 +370 608 62531 3 Aukštas o, ramenai by finfun.lt Sekite
cup-o-ramenai-nuotrauka1
cup-o-ramenai-nuotrauka2

Pasaulio šalių užkandžiai ir gėrimai

Esame specializuota parduotuvė, kurioje rasite plačiausią ir didžiausią ramenų ir greit paruošiamo maisto asortimentą iš įvairiausių pasaulio šalių. Mūsų tikslas – suteikti jums išskirtinių skonių patirčių už visada prienamą kainą, kurios praturtins kiekvieną dieną.

Ramenų Karalystė: Mūsų lentynose rasite įvairiausių ramenų rūšių, nuo tradicinių iki gurmaniškų. Kiekvienas rameno pakuotė yra kruopščiai atrinkta iš Japonijos, Korėjos, Kinijos ir kitų Azijos šalių. Mūsų asortimentas suskirstytas į tris kainų lygius, kad kiekvienas galėtų rasti tai, kas atitinka jo poreikius ir biudžetą. Nesvarbu, ar ieškote greito ir skanaus užkandžio, ar ypatingo patiekalo vakarienei – mes turime ką pasiūlyti.

Greit paruošiamas maistas: Asortimente rasite ne tik įvairių Mac&Cheese, bet ir platų asortimentą jau paruoštų patiekalų, kurie puikiai tiks skubantiems. Nepamirštame ir sveikesnio pasirinkimo, tinkančio netoliaruojantiems glitimo bei draugiško veganams, tad garantuojame – pietus ar vakarienę – išsirinks visi. 

Gaivieji gėrimai: Mūsų gėrimų skyrius siūlo įvairiausius skonius – nuo klasikinių iki itin neįprastų. Čia rasite gaiviuosius gėrimus, sultis, limonadus, arbatas ir kitus skanėstus iš įvairių pasaulio kampelių. Kiekvienas gėrimas yra atrinktas taip, kad nustebintų ir džiugintų net pačius išrankiausius skonio mėgėjus.

Lokacija

Panašios parduotuvės