Kaktus Outlet

I–VII 10.00–21.00 +370 659 73852 4 Aukštas kaktusoutlet.lt Sekite
cup-kaktus-outlet-nuotrauka1
cup-kaktus-outlet-nuotrauka2
cup-kaktus-outlet-nuotrauka3
cup-kaktus-outlet-nuotrauka4
cup-kaktus-outlet-nuotrauka5
cup-kaktus-outlet-nuotrauka6

Tvaraus požiūrio parduotuvė, kurioje įvairias žinomas prekes galite įsigyti iki 70% pigiau.

Kaktus Outlet - mes esame atsakinga, į tvarų vartojimą orientuota parduotuvė, kuria siekiame geros kokybės daiktus, kuriuos klientai grąžino iš pasaulinių prekybos platformų, pasiūlyti už žemesnę kainą, kartu tausojant aplinką. Mūsų asortimentą sudaro IT, virtuvės, buities, laisvalaikio prekės, žaislai ir daugybė žinomų prekinių ženklų prekių, tokių, kaip Apple, Huawei, Xiaomi, Philips, Delonghi, Lego ir kt., kuriuos mes ne tik superkame iš didžiųjų prekybos platformų, bet ir kruopščiai išrūšiuojame, patikriname ir pasiūlome klientams įsigyti pigiau.

Ar žinojote, kad 10-20% visų parduotų prekių yra grąžinamos ir vėliau utilizuojamos, nors yra geros kokybės?

Prekyba per elektronines parduotuves ir palengvintos prekių grąžinimo sąlygos (prekes leidžiama grąžinti per 30 dienų) paskatino greitesnį apsipirkimą, kuriame atsirado daug impulsyvumo, neatidumo ir to rezultatas - prekės grąžinamos dėl įvairių priežasčių, pvz.: netiko spalva, dydis, funkcionalumas arba buvo pažeista pakuotė/prekė.

Tikimės, kad šis projektas padės sumažinti aplinkos taršą bei skatins ciklišką vartojimą, nes geros kokybės prekės lengvai pasieks savo naujus šeimininkus ir bus naudojamos dar ilgai.

Lokacija

Panašios parduotuvės