fbpx

5 Aukštas

I–VII 10.00–21.00

APIE
PRAMOGĄ

Informuojame, žaidimų kambarys laikinai nevykdo veiklos.

 

Vaikų žaidimų kambarys

 

Vaikų žaidimo kambarys Vilniuje – „Mažųjų Karalystė“. Nauja, jauki, saugi ir žaisminga šeimos švenčių bei laisvalaikio erdvė pačiame sostinės centre. Ši strategiškai patogi vieta, duris atvers tada, kai Jums reikės privačios erdvės, kurioje galėtumėte kurti mieliausius savo šeimos prisiminimus, t.y. švęsti gimtadienius, krikštynas, įvairius minėjimus.

Jūsų vaikučiai čia galės šėlti, šokti, skaityti, dainuoti, žaisti kartu su Jumis arba tol, kol Jūs apsipirksite, tvarkysite darbo ar asmeninius reikalus, pusryčiausite, pietausite ar romantiškai vakarieniausite, mes pasirūpinsime Jūsų mažųjų užimtumu, teigiamomis emocijomis ir trumpalaike priežiūra.

Jūs rasite sertifikuotą ir saugią žaidimų aikštelę su daug linksmų komponentų: batutu, dviguba tiesia čiuožyka, spiraline čiuožykla, dideliu kamuoliukų baseinu, diržiniu pralindimo tuneliu, voro bokštu, daug lavinamųjų, kokybiškų žaislų, edukacinių pramogų, lėlyčių namelį, vyrukų pipiriukų dirbtuves, mini fotostudiją. Pas mus jausitės kaip namuose, nes viską ruošiame su meile ir atsidavimu. Tikime, kad vieną kartą apsilankę pas mus – norėsite dar daug kartų sugrįžti!

Šaunios pramogos vaikams ir laisvė Jums! Laukiame!

I-VII 10.00 – 21.00

 

Vaikų žaidimų kambarys

How to enable JavaScript in your browser