fbpx
6 rugpjūčio, 2021

VIII Dvynių konkurso finalas „TWINS PEAK 2021”

VIII Dvynių konkurso finalas „TWINS PEAK 2021” – rugpjūčio 29 d., 16 val. CUP „Upės terasoje 5 aukšte!

Aštuntus metus prekybos centre CUP vyksta tradicinis Dvynių konkursas-šou „TWINS PEAK 2021”. Jame jau dalyvavo tūkstančiai dvynių porų iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių, taip pat dvyniai, gyvenantys užsienyje.

Dvynių (ir trynukų, ir ketvertukų) rinkimai ir balsavimas vyksta visą rugpjūčio mėnesį, rezultatai skelbiami finalinio renginio metu – šiemet VIII Dvynių konkurso „Twins Peak 2021“ finalas vyks rugpjūčio 29 d. 16 val. CUP „Upės terasoje“ 5 aukšte.  Šventinė nuotaika ir linksmas interaktyvus renginys pritraukia daugybę dalyvių ir žiūrovų. Iki finalinio šou, dvynių konkursas vyksta virtualioje erdvėje https://plus.lrytas.lt/dvyniai-2021/.

Dvyniai kviečiami registruotis ir siųsti nuotraukas, kurios talpinamos portale specialiai sukurtame „TWINS PEAK” puslapyje. Vyksta balsavimas už panašiausią dvynių porą.

Į III Dvynių konkursą „TWINS PEAK” buvo pakviesti dalyvauti ir trynukai, o 2017 m. lapkritį vykusiame IV Dvynių konkurse dalyvavo ir vienas ketvertukas – šešiolikmečiai Evelina, Robertas, Danielius ir Augustas Gancevskiai. V-ajame konkurse dalyvavo dar vienas ketvertukas – penkiamečiai Pranskevičiai iš Radviliškio.

Laukiame šurmuliuojančio renginio!

CUP_Dvyniu konkursas_Twins peaks 2021 (11)

Renginio nuotraukos ( CUP, Natalijos Rancevos nuotr.)

How to enable JavaScript in your browser