fbpx
25 lapkričio, 2021

Kalėdiniai saldainiai vaikams

Saldainių fabrikas „Rūta“ savo šventiniais gaminiais šiemet kuria stebuklingą pasaką, kuri kiekvieno namus užlies švelnaus šokolado aromatu ir jaukiomis akimirkomis.

Vienas gražiausių šių metų gaminių – išskirtinė šokoladinių saldainių, juodojo šokolado (75 %)  ir dražė kolekcija ŽIEMOS PASAKA. Tai unikalus dizaino gaminys, kuris be abejonės taps šventinio stalo puošmena bei skoniais nustebins kiekvieną!

Kitas ypatingas šventinio asortimento gaminys yra šokoladinių saldainių rinkinys „Eglutė“. Tai elegantiška rankų darbo eglutės formos dėžutė, kurioje rasite net 3 skonių šokoladinius saldainius.

Kalėdinę gaminių liniją vaikams sudaro itin gausus asortimentas! Tai pasakiškais žiemos ir švenčių elementais papuoštos dovanėlės: „Nykštuko saldainis“, „Stebuklinga pasaka“, „Pasakų namelis“, „Kalėdų senelio laiškas“, „Žiemos išdaigos“. Kiekvienoje iš jų mažieji smaližiai ras ne tik įvairiausių skonių dražė, šokoladėlius ir saldainius, tačiau ir skirtingas staigmenas – tatuiruotes, kamuoliukus, pieštukus su spalvinimo knygelėmis, kuprinėles ir pieštukines, kurias galės nuspalvinti šalia pridėtomis vaškinėmis kreidelėmis.

Kviečiame apsilankyti firminėje parduotuvėje „Rūta“ ir išsirinkti dovanas iš itin gausaus asortimento!

CUP_Ruta_Kurkite stebuklinga pasaka

How to enable JavaScript in your browser