fbpx
March 28, 2019

Reklamos diena „REDI 2019“

Net 10-tus metus iš eilės VVF buvo minima reklamos diena!

Trečiadienį, kovo 6 d., Verslo vadybos fakultete Reklamos vadybos studijų programos studentai (žinomi kaip „Reklamukai“) organizavo jau tradicija tapusią, jubiliejinę 10-tają Reklamos dieną „ReDi 2019“. Kūrybinės varžybos, daug azarto ir įkvepiantys susitikimai su reklamos profesionalais lydėjo susirinkusius svečius bei studentus viso renginio metu.

Nuo ankstyvo ryto į paskaitas besirenkančius studentus pasitiko šventiniais balionais, girliandomis ir kaspinais papuoštos Fakulteto erdvės. Renginio organizatoriai – Reklamukai – kvietė dalyvius įsiamžinti prie fotosienos, registruotis į renginio metu organizuojamus užsiėmimus, kur buvo tikrinamos dalyvių žinios apie reklamą.

Pertraukų metu studentai, lektoriai ir svečiai dalyvavo edukaciniuose žaidimuose, degustavo gimtadienio vaišes, dalyvavo papildomose veiklose: šaržų piešime, henna piešime, animatoriaus pasirodyme, loterijoje.

Prekybos centras CUP prisidėjo prie reklamos dienos šventinių apdovanojimų. CUP dovanų kuponus renginio svečiai galėjo laimėti loterijos metu ir juos taip pat gavo renginio dalyviai, kurie prisidėjo prie renginio organizuojant papildomas veiklas (tai šaržų meistras, Henna tattoo piešėjas, dainininkė Emilija Gogolytė, renginio muzikos atmosfera pasirūpinusiems Brothers Production, ShadowSong ir kiti).

 

How to enable JavaScript in your browser